BiałQA #1

BiałQA #1
1 czerwca rusza spotkanie BiałQA. BiałQA to ludzie, którzy chcą pogłębiać wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności z zakresu testowania i zapewniania jakości systemów informatycznych. Na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu, skupimy się wokół tematów związanych z bezpieczeństwem oraz organizacją testów wydajnościowych.

PRZED NAMI:
Jan Sabak (SJSI)
Janek opowie nam w jaki sposób organizować testy wydajnościowe. Jak je zaplanować oraz zaprojektować. Będzie również o właściwym podejściu do implementacji testów, tak żeby jak najefektywniej napisać dobry skrypt testowy. W swojej prezentacji przedstawi również sposób w jaki powinno się raportować wyniki testów.
   

Michal Buczko (NewVoiceMedia)
Czy chcemy czy nie, ufamy komputerowemu programowaniu naszym życiem, finansami, bezpieczeństwem, komunikacją, biznesem czy nawet szczęściem. W naszym świecie doszło do przełomu, w którym komputery nie sterują jedynie informacją i dostępami, ale także maszynami, samochodami, kamerami ulicznymi, systemami zasilania, urządzeniami w szpitalach, i wiele innych.. 

W prezentacji poruszę tematy związane z OWASP TOP10, PCI DSS Compliance, przykładowymi drogami zabezpieczenia projektów w oparciu o projekty PCI obsługujące płatności kartami kredytowymi i płatności internetowe.
    
SPONSORZY:
Instapage, SMT Software, SoftwareHut

    

    

    

    
    ___
    bialqa.org

 

To powinno Cię zainteresować