DebatQA on Tour #1

DebatQA on Tour #1
Zapraszamy na pierwszy event DebatQA on Tour w Bydgoszczy! To wydarzenie dla wszystkich, którym bliska jest jakościowa praca przy projektach IT: inzynierach QA, developerach, project managerach I inny.

Tematy

Jak rozwinęła się rola QA od waterfalla, przez Agile, aż po DevOps. Co się zmieniło? Co robimy inaczej? Czy zapewniamy jakość lepiej…? Czy testerzy są dalej potrzebni? 

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania. Spotkanie będzie miało forme swobodnej dyskusji z motywami przewodnimi. Nie zabraknie też przekąsek i czegoś do picia. Przyjdź i podziel się swoim doświadczeniem, opowiedz o podejściu i oczekiwaniach. Wnioski będą wartościowe dla wszystkich!

Szczegóły organizacyjne

17 maja 2018 spotykamy się o 18.00 w Cafe Kino w Bydgoszczy, przy ulicy Długiej 32. Dołączajcie do wydarzenia, żebyśmy byli pewni, że miejsce pomieści wszystkich zainteresowanych. Spotkanie przewidziane jest na trzy godziny.

LINK >>


O DebatQA

To miejsce dla dzielenia się wiedzą, integracji pomiędzy różnymi obszarami projektów IT i dyskusji o dalszym ulepszaniu codziennej pracy.

To powinno Cię zainteresować