Trener

Joanna Zembaczyńska

Joanna Zembaczyńska

Joanna Zembaczyńska w branży IT od prawie 10 lat. W świecie technologii znalazła się trochę celowo a trochę w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności. Kończąc studia na kierunku Europeistyka, miała okazje zdobyć doświadczenie na różnych stanowiskach często bardzo odległych od roli QA Team Managerki, którą pełni od 2022.
Jej własna historia jest dowodem na to, że jeśli są chęci to i sposób się znajdzie. Pytana o to, czy każdy może zostać testerem, odpowiada – oczywiście, jeśli znajdziesz w sobie pokłady zaangażowania i wytrwałości. Wykształcenie lub jego brak nie jest żadnym wyznacznikiem.
Asia od zawsze lubiła dzielić się wiedzą – nieważne czy to developerzy z zespołu, czy podopieczni testerzy. Możecie ją kojarzyć z prelekcji na konferencji branżowych, gdzie często podkreśla rolę komunikacji w procesie zapewniania jakości.
Jako trenerka przekazuje wiedzę cierpliwie i w przystępny, zrozumiały sposób, odwołując się do swojego bogatego doświadczenia zawodowego i praktycznych przykładów, nawet na własnych błędach.

Prowadzone szkolenia

Pozostali trenerzy