Trener

Michał Kasprzyk

Michał Kasprzyk

Jako Head of Quality Assurance w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce, koncentruje się na optymalizacji procesów testowych i tworzeniu efektywnej struktury testowania. Posiada certyfikaty ISTQB® na poziomie podstawowym i zaawansowanym jako kierownik testów, a jego kilkuletnie doświadczenie w testowaniu i ponad dwuletnie w zarządzaniu procesami testowymi przekłada się na skuteczne podejście do rekrutacji i szkoleń testerów na różnych poziomach zaawansowania.

Z wykształcenia jest dziennikarzem, z pasji testerem. Jego doświadczenia pomagają w prowadzeniu efektywnych szkoleń i wspieraniu osób przebranżawiających się na testerów. Skupia się na praktycznym wprowadzaniu nowych talentów do świata testowania, łącząc teorię z rzeczywistymi wymaganiami branży.
Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas na łonie natury. Jego pasją są wędrówki górskie, szczególnie w malowniczych Tatrach, jak również relaksujące spacery nad morzem. Fascynuje go również świat nowych technologii, a sztuczna inteligencja zajmuje szczególne miejsce. Te zainteresowania pozwalają mu na ciągłe poszerzanie horyzontów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Posiadane certyfikaty

  • ISTQB® Poziom Podstawowy
  • ISTQB® Poziom Zaawansowany - Kierownik Testów

Prowadzone szkolenia

Pozostali trenerzy