Agile & Automation Days po raz czwarty!

Agile & Automation Days po raz czwarty!
W Krakowie, w dniach 15-16 października odbędzie się konferencja Agile & Automation Days (A&A Days), która rok temu według Czytelników naszego portalu zdobyła tytuł najlepszej polskiej płatnej konferencji testerskiej. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów early birds.
 

Dlaczego uważamy, że warto wziąć udział w tegorocznej edycji A&ADays?

Przede wszystkim już poprzednie edycje udowodniły, że jest to wyjątkowa okazja do wysłuchania najlepszych specjalistów z całego świata w Polsce. Ponadto jest to doskonała możliwość do wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Jak zapewnia jaedna z zeszłorocznych prelegentek, Anastasiia Naboikna, najważniejsze, co można wynieść z udziału w Agile & Automation Days to „prezentacje, które wskazują Ci ciekawe kierunki, więc zaczynasz o nich myśleć. I to jest głównym celem tej konferencji, aby po prostu rozgrzać ludzi i dać im do myślenia”.

 

W tym roku organizatorzy zadbali o to, by nie zabrakło znanych nazwisk. Jednym z głównych mówców jest Karen N. Johnson, która aktywnie współpracuje ze społecznościami testerskimi. Posiada doświadczenie zarówno w środowisku start-upowym, jak i korporacyjnym. Od wielu lat pomaga organizacjom i zespołom tworzyć wysokiej jakości oprogramowanie. Warto wspomnieć, że Karen najczęściej występuje na konferencjach po drugiej stronie Oceanu, rzadziej w Europie. W tym roku, oprócz wystąpienia na A&A Days, wygłosi prezentację keynote na największej europejskiej konferencji testerskiej EuroSTAR.

 

Za tegoroczny program konferencji ponownie odpowiedzialny jest wyjątkowy duet: Bartosz Szulc i Michał Kujałowicz. Mottem tej edycji jest:

Zmierz się z niepewnością, zintensyfikuj uczenie się.

Dokąd zmierzają testy i zapewnienie jakości? Automatyzacja, szybkość dostarczania, rozproszenie systemów, sztuczna inteligencja? Czy już za niedługo detekcja na produkcji wraz z reakcją na problem będzie odbywała się tak szybko, że testowania stanie się kompletnie nieuzasadnione?

Niepewność. Niepewność co do roli testerów i deweloperów. Niepewność co do roli i formy testowania. Niepewność co do jakości naszych produktów. Niepewność związana z ciągłą zmianą.

Niepewność, której musimy stawić czoła! Jak się w tym odnaleźć? Szybciej uczyć się i wyciągać wnioski. Intensyfikacja uczenia się to konieczność.

 

Organizatorzy przygotowali dla Was 100 biletów w promocyjnej cenie 1100,00 PLN netto (+23% VAT). Bilet obejmuje udział w 2 dniach konferencji, w jednych wybranych przez siebie miniwarsztatach oraz w spotkaniu integracyjnym. Promocja obowiązuje do 25 czerwca lub do wyczerpania puli wejściówek.

 

Po więcej informacji zapraszamy tutaj >>

Gorąco zachęcamy do udziału w Agile & Automation Days 2018. Zarejestruj się >>

 

 
 
 

To powinno Cię zainteresować