ChmurQA #1

ChmurQA #1
Organizatorzy KraQA nie umieją wypoczywać! Zamiast smażyć się na plaży (tudzież zdobywać górskie szczyty) postanowili zorganizować całkiem nowe wydarzenie.
Nowa inicjatywa ma luźną formułę pod kojarzącą się z wakacjami nazwą - ChmurQA. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to coś, czego jeszcze w Polsce, a może i świecie, nie było. Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty pod gołym niebem! 
 

Kiedy: 29 sierpnia 2017 (wtorek), godz. 18.00

Gdzie: Kraków, Barka Alrina (Bulwar Kurlandzki na wysokości ulicy Gazowej obok Kładki Bernatka, mapa)

Rejestracja: http://bit.ly/2vn7ZuT

 

W związku z tym, że z komputerem mogłoby być niewygodnie na leżaczkach, tematem przewodnim będzie testowanie aplikacji mobilnych. Na warsztat weźmiemy aplikację kojarzącą się Krakowem (szczegóły tylko na miejscu). Do pomocy zaproszono jednych z najlepszych specjalistów od testowania mobilnego w Polsce - Piotra Wicherskiego i Przemysława Libudzica.

Celem spotkań jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również promowanie testerskiej profesji wśród mieszkańców Krakowa. Mało kto wie, że w Krakowie jest ponad 2100 aktywnych testerów tworzących KraQA. Teraz, spacerując nad Wisłą, krakowianie będą mogli zobaczyć testerów w akcji. A później korzystać z bardzo popularnej i przydatnej aplikacji, wolnej od błędów, które znajdziemy. Po raz pierwszy lokalne spotkanie QA będzie miało wymierne i użyteczne przełożenie dla lokalnej społeczności. 

Imprezę wspierają organizatorzy największej europejskiej konferencji testerskiej EuroSTAR, a także organizatorzy polskich konferencji AADays oraz Test Camp.

No i nie zapomnijcie wziąć ze sobą swoich smartfonów. Na aktywnych czekają nagrody!

 

 

To powinno Cię zainteresować