Coraz bliżej do II edycji Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania

Coraz bliżej do II edycji Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania
Opiekę merytoryczną nad TestingCup 2014 sprawują testerzy.pl. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji.

 

Głównym prelegentem i gościem specjalnym Mistrzostw jest Paul Gerrard. Mało kto może pochwalić się takimi dokonaniami jak Paul. To jemu zawdzięczamy takie definicje w testowaniu jak faza testów, skalowalność, testowanie dostępności, testowanie oparte na ryzyku. W 2011 roku zdobył nagrodę EuroSTAR European Testing Excellence. W 2013 otrzymał The European Software Testing Awards (TESTA) za swój całościowy wkład w rozwój testowania.

Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. Poza udziałem w TestingCup Paul poprowadzi także warsztaty 4 i 5 czerwca, za których organizację odpowiadają testerzy.pl.

Drugim kluczowym prelegentem będzie bardzo uznana osoba specjalizująca się w obszarze testowania eksploracyjnego. Już wkrótce wyjawimy jej nazwisko.

2 i 3 czerwca na Stadionie Narodowym przed uczestnikami Mistrzostw wydarzenia wystąpi w sumie kilkunastu mówców, wśród nich Ci, których może już znacie, a także kilka nowych i ciekawych nazwisk, m.in. Adam Roman (http://testingcup.pl/adam-roman/) i Mateusz Olejarka (http://testingcup.pl/mateusz-olejarka/).

Wciąż jeszcze można do nich dołączyć, na zgłoszenia prezentacji czekamy do 10 marca. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj: http://testingcup.pl/ostatni-dzwonek-by-zostac-mowca-testingcup-2014/.

W agendzie znajdzie się też miejsce dla bardzo znanej osoby, która z testowaniem nie ma zbyt wiele wspólnego, ale której charyzma powinna natchnąć każdego do wyzwań daleko wykraczających poza standardy.

Przypominamy, że przez cały luty trwają zapisy dla zawodników indywidualnych oraz drużyn. Jeśli więc chcecie zmierzyć się z nową odsłoną Mr Buggy’ego, nie zwlekajcie, zgłoście się już teraz: http://testingcup.pl/rejestracja/.

 
 

To powinno Cię zainteresować