EuroSTAR 2017 - przedsprzedaż biletów

EuroSTAR 2017 - przedsprzedaż biletów
Przygotowania do 25-tej już edycji EuroSTAR Software Testing Conference nabierają tempa. Pozostało coraz mniej czasu na zakup wejściówki w promocyjnej cenie. Jak dotąd prawie 500 testerów zdążyło już zarejestrować się na edycję, która w tym roku prawdopodobnie osiągnie status rekordowej.

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do największego wydarzenia testerskiego 2017 roku, zarejestrujcie się już dziś lub do 22 września br., aby skorzystać z 10% zniżki. Jeżeli zarejestrujecie się jako zespół 5-osobowy, zapłacicie tylko za cztery bilety.

Miejsca na całodniowe i popołudniowe tutoriale kończą się w błyskawicznym tempie, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji, aby nie przegapić najbardziej interesującego Was tematu. Zakres tematyczny jest zaś bardzo szeroki i obejmuje: Agile, strategię testowania, automatyzację, metryki, programowanie, testowanie w Scrumie, wykorzystywanie sketchnoting w testowaniu i wiele więcej. 

Chlubą konferencji jest rozwijająca się część Expo, która obejmuje Test Lab - strefę praktycznego testowania, Community Huddle, czyli część networkingową, do której zaproszeni są wszyscy uczestnicy, oraz Test Clinic, gdzie, wraz z uznanym ekspertem, możecie indywidualnie omówić konkretne problemy natury testowej. 

Tegoroczne EuroSTAR to również powrót do Kopenhagi po raz pierwszy od edycji w 2010 r. Organizatorzy z niecierpliwością oczekują gali Conference Awards Night w niezwykłej przestrzeni XIX-wiecznego budynku Wallman's Circus. 

 

Strona EuroSTAR Software Testing Conference >>

testerzy.pl są dumnym partnerem konferencji!

 
 

To powinno Cię zainteresować