JavaScript dla testerów - nowy warsztat i nowe terminy

JavaScript dla testerów - nowy warsztat i nowe terminy
Zeszłoroczny, premierowy warsztat z JavaScript dla testerów oprogramowania spotkał się z ciepłym przyjęciem uczestników, dlatego z radością informujemy, że kurs na stałe trafił do oferty.

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z automatyzacją testów aplikacji webowych za pomocą narzędzia Selenium WebDriver. Jest to obecnie jedno z najpopularniejszych narzędzi w obszarze automatyzacji testów. Od uczestników nie jest wymagana wiedza programistyczna. Zaletą kursu jest dopasowany materiał - program łączy podstawy programowania oraz automatyzacji testów.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć m.in. tworzenie klas, metod, instrukcji warunkowych, debugowanie kodu oraz tworzenie struktury frameworku testowego.

Uczestnicy pierwszego szkolenia w Katowicach zwrócili uwagę na dobre umiejętności dydaktyczne prowadzącego, podobała im się również duża ilość ćwiczeń. Zebrane po warsztacie opinie i uwagi pozwoliły trenerowi stworzyć jeszcze lepszy materiał i przygotować przykłady, które pomagają lepiej utrwalać wiedzę.

Po szkoleniu można kontynuować polecaną ścieżkę rozwoju, biorąc udział w szkoleniu Selenium WebDriver.

 Zachęcamy do rezerwacji miejsc najbliższych terminów:

  •     23-24 marca, Katowice
  •     27-28 kwietnia, Warszawa
  •     8-9 czerwca, Wrocław
  •     17-18 sierpnia, Kraków.

Oferta przewiduje również organizację szkoleń zamkniętych w siedzibie firmy.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę szkolenia.

To powinno Cię zainteresować