Konferencja SpreadIT

Konferencja SpreadIT
Już 19 października 2013 r. na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbędzie się pierwsza edycja konferencji SpreadIT. Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy. W czasie trwania konferencji dostępne będą 3 niezależne ścieżki tematyczne - inżynieria oprogramowania, tworzenie gier komputerowych oraz tematyki miękkie.
 
Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego - zarówno osoby doświadczone, jak i takie, którym te zagadnienia były dotąd całkowicie obce. Tym bardziej, że uczestnicy będą mieli możliwość swobodnego wyboru prelekcji, które są dla nich bardziej interesujące w danym momencie. Na uwagę zasługuje też fakt, że prelekcje prowadzone będą przez doświadczone osoby, które na co dzień czynnie działają w różnych dziedzinach branży IT. 
 
Zachęcamy do odwiedzenia strony konferencji, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje oraz dokonać rejestracji. Choć wydarzenie jest w pełni otwarte i rejestracja nie jest konieczna do wzięcia udziału, to jednak dla pierwszych 150 osób stanowi ona gwarancję otrzymania koszulki w wybranym przez siebie rozmiarze.
 
testerzy.pl są patronem medialnym konferencji SpreadIT.
 
Oficjalna strona konferencji 
 
 

To powinno Cię zainteresować