Nadchodzą nowi Testerzy - w wersji BETA

Nadchodzą nowi Testerzy - w wersji BETA
Przyszedł czas na nową odsłonę testerzy.pl!

Prawdę powiedziawszy, przymierzaliśmy się do tego już od jakiegoś czasu, jednak zawsze coś stało na przeszkodzie. W pewnym momencie zorientowaliśmy się, że od ostatnich większych modyfikacji minęło już prawie 6 lat! Stwierdziliśmy, że mamy dość wymówek i zabraliśmy się do pracy. Wersja niedawno wyszła spod rąk deweloperów, przeszła już wstępne testy i dostała łatkę „beta”.

Jest to początek większych zmian, które chcemy wprowadzać stopniowo. - Michał Buczek, lead developer

Cały proces to nie tylko pójście z duchem czasu i rozwój technologiczny, ale także przejaw naszego szacunku do Was oraz do jakości dostarczanych usług. Mamy nadzieję, iż nowa odsłona testerzy.pl będzie dla Was dużo bardziej przejrzysta i łatwiejsza w odbiorze, niezależnie od urządzenia, z którego będziecie korzystać.

A co nowego? 

Nie chcemy jeszcze zdradzać wszystkiego. Wiele stron i funkcji, m.in. wyszukiwarka, nie są jeszcze dostępne w becie. Jednak jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście zobaczyć nowych "testerów" już teraz, macie taką możliwość. Wystarczy, że napiszecie do nas na beta@testerzy.pl wraz z krótką argumentacją, dlaczego to właśnie Wy mielibyście uzyskać dostęp do nowej wersji strony. Mamy do rozdania tylko 10 dostępów, więc bądźcie kreatywni.

Jesteśmy szczególnie otwarci na wszystkie Wasze uwagi i sugestie, więc piszcie śmiało. Szczegóły co do sposobu komunikacji odnośnie przesyłania uwag dostaniecie w informacji zwrotnej.

Pamiętajcie, iż zakładamy możliwość aktualizacji wersji beta związanej ze zmianami lub poprawką defektów.

Prosimy, aby nie dzielić się danymi do uwierzytelnienia.

W przypadku stwierdzenia nienależytego zachowania lub zachowania powodującego szkodę zarówno innym użytkownikom, jak i innym podmiotom, dostęp dla takiego użytkownika może zostać odebrany.

To powinno Cię zainteresować