Nowe szkolenie z testowania bezpieczeństwa

Nowe szkolenie z testowania bezpieczeństwa
testerzy.pl wraz z firmą SecuRing opracowali nowe szkolenie dla testerów odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji.
 

Szkolenie prowadzone jest przez praktyków dla praktyków. W trakcie dwóch dni uczestnicy będą rozwiązywali przykłady oraz ćwiczenia opracowane na podstawie doświadczenia prowadzącego, zdobytego w trakcie pracy w testowaniu bezpieczeństwa.

Omówione zostaną przydatne narzędzia wykorzystywane podczas testów wraz z ich niedoskonałościami i ograniczeniami. Słuchacze poznają standardy związane z testowaniem i określaniem wymagań dotyczących bezpieczeństwa aplikacji.

Warto dodać, że nasz partner, firma SecuRing, jest liderem na polskim rynku w zakresie testów bezpieczeństwa. Oferta SecuRing obejmuje zakresem nie tylko same testy, ale również usługi audytowe, planowania i projektowania zabezpieczeń, czy też monitorowania bezpieczeństwa poprzez okresowe testy (również zdalne).
 

Szkolenie prowadzi trener posiadający kilkuletnie doświadczenie w testowaniu bezpieczeństwa aplikacji, Mateusz Olejarka.

Zapraszamy już 14-15 kwietnia (Katowice).
 
Pełną agendę szkolenia znajdziecie tutaj 
Zapraszamy również na stronę firmy SecuRing 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować