Liderzy społeczności testerskiej EuroStar 2013

Liderzy społeczności testerskiej EuroStar 2013
Organizatorzy EuroSTAR 2013 ogłosili liderów społeczności testerskich 2013. W procesie analizy doświadczenia, aktywności w regionie i po przeprowadzonych rozmowach wskazano te osoby, które zdaniem organizatorów, mają największy wpływ na nasze środowisko.

EuroSTAR dawno już przestał być po prostu kilkudniową konferencją. Stał się instytucją promującą wszystkie perspektywy testowania i platformą wymiany poglądów i wiedzy. Program "Community Leaders" zastępuje dotychczasowy program ambasadorów konferencji. Jak tłumaczą organizatorzy "ambasador" stał się pojęciem za wąskim w nowym, całorocznym, działaniu EuroSTAR. Jest to teraz nie tylko promowanie samego wydarzenia, ale również zbudowanie społeczności w oparciu o osoby mające wpływ na to, jak kształtuje i rozwija się lokalne środowisko testerskie.

W tym wąskim gronie znalazłyby się następujące osoby:
Derk-Jan de Grood  (Holandia)
Shmuel Gershon  (Izrael)
Ard Kramer  (Holandia)
Tone Molyneux  (Norwegia)
Peter Morgan  (Wielka Brytania)
Erkki Pӧyhӧnen  (Finlandia)
Nathalie van Delft  (Holandia)
Zeger van Hese  (Belgia)

Miło nam poinformować, że po swoim debiucie i "popełnieniu" roli ambasadora konferencji w 2012, liderem społeczności EuroSTAR 2013 został wybrany również twórca i założyciel testerzy.pl - Radek Smilgin (Polska).

Więcej o społeczności na www.eurostarconferences.com/blog/2013/3/27/2013-community-leaders-are-announced

To powinno Cię zainteresować