OWASP Poland Day, czyli konferencja o bezpieczeństwie

OWASP Poland Day, czyli konferencja o bezpieczeństwie
OWASP (polski oddział Open Web Application Security Project) organizuje 2-go października w Krakowie jednodniową konferencję poświęconą w całości problemom bezpieczeństwa aplikacji i oprogramowania.

Konferencja jest kierowana do specjalistów bezpieczeństwa, deweloperów, testerów, architektów i managerów - każdego, kto jest zaangażowany w proces tworzenia i utrzymania aplikacji, które powinny być bezpieczne.

OWASP Poland Day to cały dzień prezentacji wysokiej klasy specjalistów z Polski i z zagranicy, możliwość spotkania ze społecznością OWASP oraz after party. Wystąpią m.in. Taras Ivaschenko (Yandex), Glenn Ten Cate (OWASP Security Knowledge Framework), Zacharia Rachid (projekt OWASP ZAP) i Luca Carettoni (do niedawna odpowiedzialny za bezpieczeństwo LinkedIn).

OWASP jest organizacją non-profit, a opłata rejestracyjna jest na relatywnie niskim poziomie (cena normalna - 175 PLN, dla studentów - 125 PLN). Organizatorzy przygotowali specjalny kod rabatowy (10%) dla testerów i specjalistów ds. jakości: TESTERS10.

 

Więcej informacji i agenda na stronie: http://owaspday.pl/

Rejestracja: https://owasppolandday.eventbrite.com

 

 

To powinno Cię zainteresować