Pierwszy raz dla testerzy.pl Rapid Software Testing z Michaelem Boltonem

Pierwszy raz dla testerzy.pl Rapid Software Testing z Michaelem Boltonem
Michael Bolton, który wraz z Jamesem Bachem jest najbardziej znanym przedstawicielem Contex Driven School, i którego prace leżą u podstaw testowania eksploracyjnego przyjął zaproszenie testerzy.pl, aby po raz pierwszy w Polsce przeprowadzić warsztaty Rapid Software Testing. Rapid Sotware Testing to koncepcja, którą przedstawiał podczas warsztatów, szkoleń i konferencji już na pięciu kontynentach (i jednym subkontynencie!), tym razem zaprezentuje ją 9-11 grudnia we Wrocławiu.
 
Ten opracowany przez Jamesa Bacha oraz Michaela Boltona praktyczny, 3-dniowy warsztat wprowadzi Cię w zagadnienie Rapid Software Testing, metodyki stworzonej w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszego świata - niewystarczających zasobów, informacji i czasu. Podstawą warsztatów są założenia opisane w publikacji "Lessons Learned in Software Testing: a Context-Driven Approach". Zajęcia prezentują podejście do testowania oparte na rozwoju własnych umiejętności, nie zapominając o najważniejszej misji testowania: rzucanie światła na projekt poprzez ocenę jakości produktu.
 
Warto zaznaczyć, że Michael jest szefem programowym tegorocznej konferencji EuroSTAR i podczas szkolenia pojawią się koncepcje i idee prosto z tego najważniejszego wydarzenia testerskiego w Europie.
 
Koszt uczestnictwa w 3-dniowych warsztatach to 5 000 PLN netto/os. Liczba miejsc ograniczona.
 
Więcej informacji na temat  warsztatu znajdziecie tutaj 
 
Zapraszamy!
 
 

To powinno Cię zainteresować