Sabre zaprasza na rozmowy o testowaniu

Sabre zaprasza na rozmowy o testowaniu
Sabre organizuje swój pierwszy Dzień Otwarty poświęcony domenie QA: Sabre Quality Evening. Jeśli jesteś entuzjastą jakości oprogramowania, chcesz się nauczyć czegoś nowego i podzielić się swoją wiedzą z innymi, to wydarzenie jest dla Ciebie.
 

W programie przewidywana jest prezentacja na temat testowania mutacyjnego, przygotowana przez dra Adama Romana. Będzie również okazja do wzięcia udziału w dyskusjach w formule Open Space. Organizatorzy zachęcają do udziału w zdefiniowanych dyskusjach, ale również do proponowania własnych tematów rozmów w trakcie spotkania.

Zapraszamy do siedziby Sabre (Buma Square, ul. Wadowicka 6D, Kraków) 16 kwietnia o godzinie 17.00. Zapisy >>

Na miejscu udostępniony jest parking (z biletem wjazdowym należy udać się do recepcji) oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Będą również przekąski i napoje, które mogą pomóc przełamać pierwsze lody podczas dyskusji.

 

Program:

Prezentacja na temat “Mutation Testing”, prowadzona przez dra Adama Romana. Adam opowie o plusach i minusach stosowania tego podejścia, kiedy i jak je stosować oraz jak zrobić to w jak najbardziej efektywny sposób. Będziemy mogli się też dowiedzieć, jak wykorzystać testowanie mutacyjne do przewidywania liczby defektów w kodzie.


Tematy dyskusji Open Space:

  • Mutation Testing – dla tych, którzy będą zainteresowani zgłębieniem tematu prezentacji
  • Testing Tools – jak się upewnić, że do wbijania gwoździ używamy młotka, nie naszej głowy
  • Continuous Delivery in Web/Mobile Development – jakość wbudowana w proces tworzenia oprogramowania webowego i mobilnego
  • From Sprint Planning to Retrospective: QA in Scrum/Agile – (jak) być albo nie być (agile)
  • Advancing Your Career in Test Engineering – możliwości i doświadczenia budowania swojej kariery w domenie QA
  • Twój własny temat?

 

 

testerzy.pl wspierają to wydarzenie swoim patronatem.

Do zobaczenia!

 

To powinno Cię zainteresować