TrójQA #21

TrójQA #21
Już w najbliższy wtorek kolejne spotkanie TrójQA. W programie dwie niezwykle ciekawie zapowiadające się prelekcje.
 

Kiedy: 21 lutego (wtorek), godz. 18.30

Gdzie: Gdańsk, Trzy Lipy 3 (Gdański Park Naukowo-Technologiczny)

Rejestracja: https://21trojqa.evenea.pl/

 

Tematy prezentacji:

Adam Stankiewicz: ADVAnce Hardware Testing – czyli jak testujemy sprzęt

Testowanie oprogramowania czy sprzętu jest obowiązkiem każdej szanującej się firmy. Bez tego jakikolwiek produkt, który zostanie wydany na rynek będzie mieć problemy z konkurencją, która zadbała o testowanie podobnego sprzętu. W końcu media społecznościowe dokończą dzieła zniszczenia.

Obecnie mnogość firm produkujących różne sprzęty naszpikowane elektroniką powodują, że trzeba testować swój produkt i to na wielu płaszczyznach. Od testowania nie ma odwrotu i testy są w dzisiejszym świecie absolutnie konieczne. Testy jednostkowe, integracyjne, modułowe, weryfikacyjne, kompatybilnościowe, długoterminowe są obecne na etapie produkcyjnym w wielu firmach. Testowanie sprzętu wymaga specjalistycznej wiedzy, narzędzi i wiedzy jak ten sprzęt będzie wykorzystywany przez klienta.

 

Tester z ponad 10 letnim stażem w firmie ADVA Optical Networking. Historyk amator, recenzent książek i redaktor portalu historycznego konflikty.pl.

 
 

Rafał Borowiec: Yet another (User) Story

Krótka historia o komunikowaniu wymagań w projektach zwinnych za pomocą dobrze znanych, ale czasem nie zawsze używanych zgodnie z przeznaczeniem, historyjek użytkownika.

 

Rafał Borowiec, IT professional, open source enthusiast, developer, team leader, occasional blogger (http://blog.codeleak.pl/) and knowledge sharer.

 

Strona trojqa.pl >>

Profil na Facebooku >>

 

Serdecznie zapraszamy!

 

To powinno Cię zainteresować