Wyróżnij się w IT

Wyróżnij się w IT
Świat IT jest rynkowym rajem z bajecznymi pensjami oraz benefitami dla pracowników. Dziś mamy wiele osób aspirujących do zawodu oraz tych, którzy korzystają z prosperity. W takim otoczeniu można, a nawet trzeba, próbować się wyróżnić.

Nieważne kim jesteś i co robisz w IT. Zawsze jest szansa na lepszą pensję, (lepszą) pracę lub awans. Zbyt często jednak przez pasywność stajemy się częścią szarej masy takich samych pracowników i nie inwestujemy wystarczającej energii na to, by stać się wyróżniającą się osobą. Nasza rozpoznawalność może być budowana lokalnie, w naszej organizacji, w całej branży, a nawet na całym świecie.

W napisanym do szuflady poradniku zawarłem 100+ pomysłów na wyróżnienie swojej osoby. Są to pomysły, które zostały już wdrożone i przyniosły konkretnym osobom sukces, rozpoznawalność i często duże pieniądze. Są również działania, które źle poprowadzone nie doprowadziły do osiągnięcia wartości, ale może w innych okolicznościach będą miały szanse na powodzenie.

Każdy z pomysłów ma na celu pomóc Ci zredukować własną pracę do minimum i cieszyć się życiem, nie martwiąc się o środki na życie.

O pomysłach na to, jak wyróżnić się w IT opowiem na dwóch wydarzeniach:

4developers w Warszawie - 9.04.2019, 11.10 [bilety od 78 PLN] https://4developers.org.pl/lecture_warszawa/#id=52004

Konferencja beIT na Politechnice Gdańskiej – 12.04.2019, 16.30 [darmowy wstęp] https://konferencjabeit.pl/Home/Details/91

 

PS. Jeśli tematy spotkają się z zainteresowaniem, postaram się wydać poradnik w postaci e-booka. Dajcie znać czy bylibyście zainteresowani taką publikacją.

To powinno Cię zainteresować