Zadanie testerskie #2 [aktualizacja]

Zadanie testerskie #2 [aktualizacja]
Zadanie numer 2 już jest rozwiązane.

Kolejne zadanie wygrał... Marek Waszak. Zdobył komplet 5 punktów. Były inne zgłoszenia, ale sukces udało się osiągnąć jedynie Markowi. Jego defekt był naprawdę wart uwagi, ale na jego prośbę nie ujawniamy jego korespondencji z Właścicielem strony ...gov.pl

 

Wyniki uczestników:

Marek Waszak - 7pkt.

...

 

 

ZADANIE numer 2 [ROZWIĄZANE]

Na dowolnej stronie z domeny gov.pl znajdźcie i zaraportujcie Właścicielowi danej strony defekt funkcjonalny (defekty bezpieczeństwa nie będą uwzględniane). Uzyskajcie potwierdzenie od Właściciela, że przyznają, że jest to defekt i że zostanie on naprawiony lub został naprawiony (nie liczą się odpowiedzi automatyczne).

 

Jako podsumowanie zadania prosimy o przesłanie:

  • korespondencji mailowej z Właścicielem strony (spreparowane maile będą podstawą do dyskwalifikacji w całym konkursie – liczymy na Waszą uczciwość) lub link do informacji na stronie w domenie gov.pl, lub link do systemu zgłaszania defektów, że defekt jest defektem i zostanie naprawiony (lub został naprawiony)
  • raportu defektu.

 

Punkty: 3 pkt.

Punkty uzyska każdy, komu uda się osiągnąć rezultat do wtorku (8.04.2014) do godziny 22:00.

Punkty będą przyznane pojedynczej osobie tylko raz, bez względu na to, na jak wiele zgłoszeń uda się jej uzyskać odpowiedzi.

 

Dodatkowo przyznamy 2 punkty za defekt, który opisany pod naszymi wpisami w komentarzach dostanie najwięcej "Głosuj za" lub w serwisach społecznościowych dostanie najwięcej "+1" w Google+, retweetów na Twitterze lub like'ów na FB.

 

Dziękujemy TestingCup za ufundowanie nagrody!

 

 

O konkursie

Konkurs polega na zbieraniu w kolejnych etapach punktów za odpowiedzi w wymyślonych przez testerzy.pl zadaniach testerskich. Pierwsza osoba, która w cyklicznie (co kilka dni) publikowanych zadaniach uzyska 10 punktów zdobywa wejściówkę na TestingCup 2014. Jeśli masz już wejściówkę na TestingCup 2014, to mamy dla Ciebie bon na szkolenia testerzy.pl do wykorzystania w ciągu roku (na 500 PLN).

W losowych terminach na portalu testerzy.pl oraz z niewielkim opóźnieniem (do 20 minut) na profilach społecznościowych Facebook, Twitter i Google+ będzie pojawiało się zadanie testerskie wraz z punktacją. Odpowiedzi na zadanie możecie publikować bezpośrednio na profilach społecznościowych, w komentarzach pod artykułem o konkursie lub przesyłać do nas mailem na adres redakcja@testerzy.pl z tytułem „KONKURS”.

Uwaga! Zastanów się jak przekazujesz swoje odpowiedzi, ponieważ nie będziemy łączyli punktów z różnych źródeł. Wybierz jedną formę i trzymaj się jej do końca konkursu.

 

Reguły dodatkowe:

Wraz z zadaniem będzie publikowana zasada przyznawania punktów.

Konkurs potrwa do 30 kwietnia.

Po każdym zadaniu będziemy publikowali listę osób, które w naszym konkursie mają niezerową liczbę punktów.

Uczestnictwo w konkursie jest akceptacją:

  • możliwości przetwarzania i publikowania danych, za pomocą których identyfikujecie się w konkursie (w profilach, w komentarzu, mailu itd.). W przypadku braku jednoznacznej identyfikacji uczestnika nie będziemy w stanie przekazać nagrody
  • możliwości przyznania Wam nagrody i podania tego do publicznej wiadomości
  • możliwości użycia wyników Waszych prac (zrzutów ekranu, raportów, tekstów) przez testerzy.pl.

 

Czekamy również na Wasze komentarze. Czy Wam się podoba, czy zadania są za trudne, a może za proste?

Wkrótce kolejne zadania.

 

 
 

To powinno Cię zainteresować