Żeby testować oprogramowanie (jeszcze) lepiej - Test Well 2014

Żeby testować oprogramowanie (jeszcze) lepiej - Test Well 2014
Od środy, 15 stycznia można było zgłaszać chęć udziału w pierwszej edycji konferencji testerskiej, organizowanej przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. Niestety zostały już jedynie miejsca na liście rezerwowej.
 
Konferencja odbędzie się dnia 6 marca w Krakowie, w Hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Monte Cassino 2.
Wydarzenie jest dedykowane entuzjastom testowania, inżynierom jakości, programistom zaangażowanym w testowanie oprogramowania oraz menadżerom testów. 
 
Do udziału zapraszamy zarówno początkujących testerów, którzy chcą poznać sprawdzone praktyki, jak również osoby z większym doświadczeniem, zainteresowane alternatywnymi sposobami pracy. Test Well to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i szukania rozwiązań dla wyzwań związanych z testowaniem oprogramowania.
 
W roli prelegentów wystąpią znani i cenieni w środowisku, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem testerskim – m.in. Yaron Tsubery, Beata Karpińska, Joanna Gajewska. 
 
Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji. Aktualności można śledzić także na profilu wydarzenia na Facebooku.
 
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Systemów Informatycznych ABB przy wsparciu merytorycznym Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych
 
 

To powinno Cię zainteresować