Ćwicz JavaScript i automatyzację z testerskim zeszytem ćwiczeń na testerzy+

Ćwicz JavaScript i automatyzację z testerskim zeszytem ćwiczeń na testerzy+
Szukasz szybkiego (i efektywnego) sposobu, aby przyswoić programowanie? Pomoże Ci w tym nasz testerski zeszyt ćwiczeń z JavaScript i automatyzacji.

Opublikowany na platformie testerzy+ materiał jest pierwszą z czterech części, które planujemy oddać w Wasze ręce. Dedykujemy go różnym grupom odbiorców — zarówno tym początkującym, jak i tym, którzy są już zaznajomieni z podstawami języka JavaScript. Zawarty w nim zestaw ćwiczeń odnosi się do fundamentów języka programowania, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że po wykonaniu kompletu zadań zdobędziecie podstawową praktykę w celu jego wykorzystania. 

W kolejnych częściach zmierzycie się z szeregiem ćwiczeń związanych z automatyzacją na poziomie początkującym, a na późniejszym etapie możecie spodziewać się również treści na poziomie wyższym, wymagającym kojarzenia faktów i znajomości podstawowych zagadnień, zarówno językowych, jak i obejmujących automatyzację testów. 

Pobierz Testerski zeszyt ćwiczeń z JavaScript i automatyzacji.

Poszerzaj swoją wiedzę z testerzy+

Baza wiedzy i materiałów dostępnych na platformie testerzy+ jest przez nas aktualizowana na bieżąco. Co więcej, nadal macie realny wpływ na to, co pojawi się w jej zasobach w przyszłości.

Macie pomysł na materiał „szyty na miarę”, ale gorzej z jego wykonaniem? Użyjcie Listy życzeń, zgłaszając dzięki niej swoje propozycje, a jeśli Wasz pomysł otrzyma najwięcej głosów użytkowników, już niedługo będziecie mogli mieć do niego dostęp. 

Oferta testerzy+

Oprócz materiałów „szytych na miarę”, dzięki którym staniesz się ekspertem w dziedzinie testowania i zapewnienia jakości, na testerzy+ znajdziesz też wzory dokumentów, narzędzia i materiały, które możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Korzystanie z platformy jest niezwykle proste, a cena za dostęp do wysokiej jakości treści naprawdę niewielka. Wystarczy tylko 6,25 brutto miesięcznie, abyście mogli korzystać ze wszystkich narzędzi, materiałów i artykułów dostępnych aktualnie w bazie wiedzy. Co więcej, w razie potrzeby z usługi możecie zrezygnować w dowolnym momencie.

Więcej znajdziecie na https://plus.testerzy.pl.


 

To powinno Cię zainteresować