Co zrobić, by zostać testerem oprogramowania?

Co zrobić, by zostać testerem oprogramowania?
O tym, jak zostać testerem oprogramowania pisaliśmy wielokrotnie. Tym razem postanowiliśmy jednak stworzyć krótki film i tym samym wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.
 

Istnieje kilka dróg prowadzących do zawodu testera oprogramowania. Od darmowych, bazujących m.in. na naszych materiałach, po szkolenia komercyjne. Każda z nich wymaga jednak inwestycji czasu, uwagi i energii.

Film odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania osób, które stoją przed wyborem ścieżki zawodowej lub rozważają przebranżowienie. Radek Smilgin przedstawia różne możliwości i metody dojścia do zawodu, podpowiada również, do jakiej literatury warto sięgnąć zanim dokonamy pierwszych inwestycji.

 

Materiał z pewnością nie odpowie na wszystkie Wasze pytania i prawdopodobnie sprawi, że pojawią się nowe, dlatego zachęcamy do pozostawienia komentarz pod wideo lub artykułem.

Film jest pierwszym z serii, w której chcemy przybliżyć świat testowania wraz z jego aktualną sytuacją na rynku. Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać, motywować do działania i udzielać konstruktywnego feedbacku. Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału.

 

 

To powinno Cię zainteresować