Rozwijaj swoje kompetencje i zwiedzaj Gdańsk

Rozwijaj swoje kompetencje i zwiedzaj Gdańsk
Zapraszamy do słonecznego Gdańska na szkolenie ISTQB Poziom Zaawansowany Analityk Testów, które poprowadzi Radek Smilgin.

Co roku w okresie wakacji przygotowujemy letnią ofertę szkoleń. Skoro są wakacje to i miejsca szkoleń i plany na nie stają się bardziej wakacyjne. Na początek zapraszamy Was w lipcu na wakacyjną odsłonę szkolenia ISTQB Poziom Zaawansowany Analityk Testów, które połączone będzie ze zwiedzaniem mniej znanych, ale kultowych dla mieszkańców Gdańska miejsc. Szkolenie trwające 4 dni daje możliwości nie tylko zdobycia gruntownej wiedzy z zakresu analizy testów i przygotowanie się do egzaminu, ale również integrację, wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami kursu. To wszystko w pięknym otoczeniu zabytkowego miasta. W cenie szkolenia zapewaniamy 4 dni intensywnej pracy z profesjonalnym trenerem o szerokim doświadczeniu w zakresie ISTQB, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pyszny lunch. Szczegółowy program dodatkowego zwiedzania ustalony zostanie w pierwszym dniu szkolenia, ale możecie być pewni, że nudzić się nie będziecie.

W Gdańsku jestem u siebie i chcę wykorzystać okazję by zabrać uczestników szkolenia w podróż nie tylko po arkanach testowania, ale również po moim ukochanym mieście. Szczegóły zostaną tajemnicą do końca, ale będzie to odkrywanie mniej wydeptanych przez turystów ścieżek i kosztowanie smaków regionu. Zapuścimy się w rejony okryte złą sławą, pokażę zrujnowane zabytki, które dopiero czekają na swoją renowację, a jeśli starczy czasu to zobaczymy jak miasto wygląda z perspektywy wody - opisuje Radek.

Zapoznajcie się z agendą szkolenia

Rejestrację na szkolenie prowadzimy do poniedziałku 24 czerwca

Zapraszamy serdecznie!

zespół testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować