ATSuite
Prezentujemy rozwiązanie ATSuite - autorskie narzędzie firmy ISOLUTION, będące interpreterem prostego języka skryptowego SCRIPT.ISOLUTION.

Innowacyjne połączenie funkcjonalności znanych z dotychczasowych rozwiązań (Selenium i Sikuli) sprawia, że jest to produkt kompleksowy,
a zarazem przyjemny w użyciu. Dedykowany jest wszystkim użytkownikom zajmującym się automatyzacją testów, także tym którzy nie posiadają umiejętności programowania.
ATSuite wyróżnia powszechność i łatwość użycia. Działa bowiem na wszystkich systemach operacyjnych oraz na najpopularniejszych przeglądarkach. Zaletą tego narzędzia jest także współpraca z każdą bazą danych, dla której istnieją sterowniki JDBC. ATSuite umożliwia również wczytywanie danych do testów pochodzących z zewnętrznych źródeł. Dodatki w postaci: nagrywania sekwencji video podczas testów, wykorzystania mechanizmów OCR oraz zestawu komentarzy dokumentujących, pozwalają na wykorzystanie narzędzia w pełni, z jednoczesnym zachowaniem łatwości i intuicyjności użytkowania.

ATSuite
•    Jedno narzędzie – wiele funkcjonalności
•    Prosty język skryptowy
•    Rozszerzalność funkcji
•    Łatwość i intuicyjność obsługi - nie wymaga umiejętności programistycznych


 
ATSuite jest rozwiązaniem darmowym. Wystarczy wejść na stronę www.atsuite.com, pobrać narzędzie i zainstalować je na swoim komputerze. Dokładne instrukcje i wskazówki, jak korzystać z narzędzia znajdują się w zakładce Dokumentacja.


Na każdym etapie prac z ATSuite możliwe jest także skorzystanie ze wsparcia działu technicznego. Oferowany zakres usług to:
- tworzenie skryptów na życzenie
- customizacja
- szkolenia z obszaru korzystania z ATSuite

Więcej szczegółów pod adresem: www.atsuite.com

 

Artykuł jest materiałem marketingowym firmy ISOULTION

To powinno Cię zainteresować