Dołącz do nas jako Junior Tester oprogramowania

Dołącz do nas jako Junior Tester oprogramowania
Pasjonujesz się testowaniem, ale dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w branży testowania i szukasz okazji do zdobycia cennego doświadczenia? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności jako Junior tester oprogramowania.

Damy Ci okazję do pracy nad kontrolą funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi. Nasz Junior będzie tworzył scenariusze i przypadki testowe, a także raportował defekty i awarie. To praca wymagająca, ale też satysfakcjonująca.

Co Ty możesz dać nam?

Chcemy, by nasz Junior miał w sobie chęci rozwoju i zdobywania wiedzy w obszarze testowania, a także znał język angielski na poziomie co najmniej B2. Masz wiedzę na temat procesów i narzędzi testowych oraz potrafisz pracować w zespole? To jeszcze lepiej, bo właśnie te elementy są dla nas kluczowe. Docenimy też Twoją dociekliwość, cierpliwość i dokładność, które będą szły w parze ze zdolnościami analitycznymi oraz umiejętnością wyszukiwania informacji. 

Jeśli masz doświadczenie w branży handlu detalicznego (retail), znasz systemy klasy ERP (no. Dynamics 365 lub pokrewne) oraz inne rozwiązania Microsoft, będzie to Twoim dodatkowym atutem, podobnie jak przygotowanie techniczne (mile widziane studia na kierunkach technicznych) i ogólna wiedza z tego zakresu. Za doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami, raportowania błędów i w przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych, pisaniu planów testów oraz w dokumentowaniu ich wyników także zdobędziesz dodatkowe punkty. 

Jako nasz Junior będziesz miał/a okazję uczestniczyć w wielu ciekawych projektach testowych oraz pracować z jednymi z najlepszych testerów w Polsce. Proponujemy Ci wynagrodzenie zależne od stopnia Twojego doświadczenia i kompetencji, premie za osiągnięcia oraz program rozwoju osobistego z minimum jednym szkoleniem w roku.

Szukamy kandydatów z Warszawy oraz z innych miast w Polsce. Praca z nami to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także przyjazna atmosfera i niezbędne wsparcie w rozwoju Twojej kariery. 

Szczegóły ogłoszenia znajdziesz tutaj

Sprawdź nasze wszystkie aktualne oferty pracy


 

To powinno Cię zainteresować