Dołącz do naszego biura! testerzy.pl rekrutują na stanowisko Specjalisty ds. biurowo-administracyjnych

Dołącz do naszego biura! testerzy.pl rekrutują na stanowisko Specjalisty ds. biurowo-administracyjnych
Znasz nasz portal i jesteś ciekawy/ciekawa, jak wyglądają kulisy jego prowadzenia? Czy wiesz, że testerzy.pl to część większego Software&Testing House'u? Dołącz do naszego Zespołu i zobacz jak funkcjonujemy!

Jesteśmy znani z brandu testerzy.pl, ale za najbardziej rozpoznawalnym portalem dla testerów stoi 21CN Software & Testing House (jedyny taki w Polsce!). Nasza ekipa związana jest z organizacją takich wydarzeń, jak międzynarodowe mistrzostwa testowania oprogramowania TestingCup czy konferencja Agile & Automation Days. Oprócz tego mamy mocny team developerski, który tworzy rozwiązania dla Klientów oraz wprowadza na rynek nasze własne i unikatowe produkty. 

Zostań częścią naszego Zespołu! 

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds.biurowo-administracyjnych, która zaopiekuje się naszym biurem i naszą ekipą!

Docenimy, jeśli pierwsze doświadczenie w pracy masz już za sobą i przede wszystkim lubisz być w ciągłym kontakcie z ludźmi. Będziesz głównie odpowiadać za administrację biurową, wsparcie pracowników w codziennym funkcjonowaniu i współpracę z działami naszej firmy (księgowość, szkolenia, sprzedaż, IT). We wszystkich tematach możesz liczyć na wsparcie Teamu.

Szczegóły oferty i możliwość aplikacji znajdziesz >>tutaj

 

 

To powinno Cię zainteresować