Nagrody ISTQB®. Polski kandydat 2022

Nagrody ISTQB®. Polski kandydat 2022
Niemal jednogłośnie zdecydowaliście, że polskim kandydatem do nagrody ISTQB® powinna być Marta Firlej. Zgłoszenie należy przesłać do 16 lutego.

Marta Firlej wiele zrobiła dla testerskiej społeczności w Polsce, a następnie zaangażowała się w społeczność międzynarodową. Współtworzenie agendy dwóch dużych i ważnych międzynarodowych konferencji: Hustef oraz EuroSTAR oraz lokalnego test:fest jest już mocną rekomendacją, ale to nie wystarczy. Musimy dostarczyć więcej argumentów.  

Aby zwiększyć szanse polskiej kandydatki prosimy Was o pomoc w przygotowaniu opisu: "MOTIVATION FOR THE NOMINATION". Piszcie w komentarzach, piszcie na profilach społecznościowych z hashtagiem #ISTQBAwardForMarta

Możecie również sami zgłosić Martę korzystając z linku tutaj.

O nagrodzie

ISTQB® International Software Testing Excellence Award jest coroczną nagrodą przyznawaną za wybitny wkład w dziedzinie jakości oprogramowania. Jest to szczególne wyróżnienie za osiągnięcia poszczególnych osób w zakresie innowacji, badań i promocji testowania oprogramowania.

Dostępne są dwie kategorie nagród: ISTQB® International Software Testing Excellence Award oraz ISTQB® Growth Contributor Award. Nominacje do Nagrody, która wyróżnia innowacyjność, badania i promocję zawodu testowania oprogramowania, można przesyłać już teraz.

Nagroda przewidziana dla zwycięzcy w roku 2022 to specjalna premia w wysokości 5000 euro, która odzwierciedlać będzie zaangażowanie i wdzięczność ISTQB® dla osób, które w znaczący sposób zmieniły zawód testera. 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie ISTQB®.

To powinno Cię zainteresować