Oferty pracy i estymacja testowania w Software Testing App

Oferty pracy i estymacja testowania w Software Testing App
STApp osiągnęła bardzo ważny etap rozwoju. Wyczerpaliśmy podstawowy backlog funkcji, implementując możliwość przeglądania ofert pracy oraz prosty kalkulator do szacowania czasu i kosztów prowadzenia testów.

Tym z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszej aplikacji na Androida, pokrótce przedstawiamy nasz testerski sandbox lub toolbox z funkcjami, jakie sami chcielibyśmy mieć w telefonie, a które przydadzą się każdemu testerowi. Co nowego?

Oferty pracy 

Od teraz możecie przeglądać oferty pracy. Możecie również je przeszukiwać i filtrować. Oczywiście nie jest to rozbudowany portal z ogłoszeniami, ale na podstawowy zakres wystarcza. Wystarczająco, aby rozeznać się w tym, co dzieje się na rynku.

software-ta-oferty.jpg

Szacowanie czasu i kosztów testowania

Zastanawialiście się kiedyś, ile powinno trwać i ile powinno kosztować testowanie? My również. Bazując na naszym doświadczeniu, przygotowaliśmy kalkulator kosztów testowania. Odpowiadając na kilka pytań oraz uzupełniając kilka wartości takich jak liczba funkcji lub liczba środowisk, podamy estymatę przeprowadzenia kosztów. Oczywiście wartość jest jedynie poglądowa (jak każde szacowanie), ale jednocześnie deklarujemy, że bylibyśmy to w stanie zrobić w tym czasie i w tej cenie. Funkcja dostępna jest w wersji BETA, a Wasza ocena będzie dla nas niezmiernie ważna.

Fragment aplikacji z wyborem parametrów:

software-ta-parametry.jpgKońcowy ekran szacowania:

software-ta-szacowanie.jpg

O aplikacji 

"Software testing app" służy do testowania i weryfikowania koncepcji dostarczania wiedzy testerskiej oraz kształcenia poprzez aplikację mobilną z konceptem przyznawania odznak za doświadczenie i działania na polu testowania (forma grywalizacji). 

Lista najważniejszych funkcji:

  • PROFIL - budowanie swojego profilu.
  • ODZNAKI - odznaki za aktywności.
  • WYDARZENIA - funkcja przypominania o wydarzeniach takich jak szkolenie, egzamin, konferencja czy rozmowa o pracę. 
  • NEWSFEED - czytnik informacji RSS z najlepszych testerskich blogów.
  • EGZAMINY PRÓBNE - możliwość uruchamiania egzaminów ISTQB®.
  • OFERTY PRACY – przeglądanie ofert pracy naszych oraz naszego partnera. 
  • SZACOWANIE TESTOWANIA – narzędzie do wyceny czasowej oraz budżetowej testowania.

Co dalej?

Teraz, zamiast implementować kolejne funkcje, chcemy skoncentrować się na budowaniu wartości dla użytkowników. Dlatego też zakładamy taki kierunek rozwoju, który pozwoli Wam osiągnąć cele rozwojowe przy posługiwaniu się aplikacją. Chcemy pomóc Wam znaleźć pierwszą / lepszą pracę, wspomóc Wasz rozwój, zwiększyć rozpoznawalność na rynku.  

Aplikacja  "Software testing" do znalezienia w sklepie Google Play

To powinno Cię zainteresować