Junior Tester Summer Camp vs. Back to School

Junior Tester Summer Camp vs. Back to School
Przyznajemy, że nie zmieściliśmy się w te wakacje z naszą serią dla początkujących testerów, a powrót do szkoły zaskoczył nas pewnie tak samo mocno jak Was. Dlatego też decydujemy o otwarciu daty zakończenia. W zamian obiecujemy jeszcze więcej wartościowych treści.

Junior Tester Summer Camp to nasz pomysł na artykuły dedykowane przede wszystkim początkującym testerom. Nie napisaliśmy i nie opublikowaliśmy tyle treści, ile byśmy chcieli. Nie wyczerpaliśmy tematu. Nie odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania.

ERGO

Nie możemy zakończyć serii.

Nie deklarujemy końca bo i nie ma ku temu powodów. Kiedy w pewnym stopniu wyczerpiemy temat to wszystko zepniemy klamrą podsumowania.

Jednocześnie przy okazji „Back to School” mamy dla Was kilka wyjątkowych promocji:

 

50% rabatu do końca dzisiejszego dnia (1.09.2020) na zakup materiałów wspierających przygotowanie do egzaminu ISTQB:
- Jak zdać egzamin ISTQB Poziom Podstawowy 
- Egzaminy próbne dla egzaminu ISTQB Poziom Podstawowy 2018 v3.1.

 

50% rabatu na udział w kursie online "Zawód Tester" w terminie 22-25.09.2020 - wystarczy, że zarezerwujesz miejsca na szkoleniu do 11 września br.!

 

100% rabatu na nasze premierowy warsztat online "Cypress.IO - Automatyzacja testów aplikacji webowych w JavaScript" zaplanowany na 15-16 października 2020! 

Do kogo skierowany jest warsztat?

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą zacząć swoją przygodę z automatyzacją testów aplikacji webowych za pomocą narzędzia Cypress.IO - obecnie jednego z najpopularniejszych narzędzi w obszarze automatyzacji testów. 

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać doświadczenie w testowaniu oprogramowania.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję poznać m.in. podstawy programowania w języku JavaScript z zachowaniem standardu ECMAScript, podstawowe problemy związane z automatyzacją testów aplikacji webowych, możliwości i ograniczenia narzędzia Cypress oraz dobre praktyki związane z automatyzacją testów.

Po warsztacie uczestnicy będą potrafili:

  • skonfigurować środowisko testowe z wykorzystaniem Cypress, Node.js oraz narzędzia CI;
  • stworzyć projekt testów automatycznych z zachowaniem dobrych praktyk związanych z automatyzacją testów aplikacji webowych.

Warsztat prowadzony jest w języku JavaScript.

 

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztacie?

Prześlij na adres kontakt@testerzy.pl maila z odpowiedziami na pytania poniżej. W tytule maila umieść: "Back to School: Warsztat Cypress.IO".

Odpowiedzi pozwolą nam wyłonić 12-stu pierwszych uczestników, dla których zakres szkolenia jest najbardziej dopasowany, a udział w kursie najbardziej przydatny. Na odpowiedzi czekamy tak długo, jak dostępne są miejsca, maksymalnie do 18 września br.

Pytania:

  1. W jaki sposób zostało ustandaryzowane nazewnictwo wersji standardu ECMAScript ES6 oraz kolejnych wersji?

  2. Czym jest Node.js?

  3. Czy za pomocą narzędzia Cypress można testować aplikacje z wykorzystaniem przeglądarki Firefox?

  4. Napisz w 3 zdaniach, dlaczego chciałbyś/chciałabyś zacząć automatyzować oraz jaka jest Twoja obecna rola w projekcie.

To powinno Cię zainteresować