MITC Software Testing Level 01 – szkolenie przygotowujące do egzaminu praktycznego

MITC Software Testing Level 01 – szkolenie przygotowujące do egzaminu praktycznego
Szkolenie przygotowujące do praktycznego egzaminu dla testerów oprogramowania w ofercie testerzy.pl!

MITC (Modern Information Technology Certification) to pierwszy egzamin w branży IT, który sprawdza praktyczne umiejętności poprzez symulację pracy na realnym projekcie. Stworzyliśmy go z myślą o wypełnieniu luki wśród certyfikacji teoretycznych.

MITC to również nasza odpowiedź na obecne problemy w branży, trudne rekrutacje i zbyt dużą ilość kandydatów w stosunku do ofert pracy. W obliczu coraz bardziej konkurencyjnego rynku IT, posiadanie certyfikatu MITC może stać się cennym atutem w procesie rekrutacji. 

Certyfikat ma następujące cechy:
Nowoczesny – dostępny zaraz po wykupieniu, do przystąpienia bez obecności egzaminatora.
Praktyczyny – koncentrujący się na umiejętności testowania, a nie na wiedzy teoretycznej.
Dostępny cenowo – w cenie znacznie poniżej innych certyfikacji.

Na szkoleniu nauczymy Cię podstawowych czynności, które wykonują testerzy w swojej codziennej pracy. To wiedza w pigułce! W ciągu 8 godzin kursu, dowiesz się jak:

  • Projektować testy
  • Projektować dane testowe
  • Szukać i rozpoznawać defekty (funkcjonalne, użyteczności, bezpieczeństwa)
  • Weryfikować status wykonania testu
  • Raportować incydenty i swoją pracę

Opanowanie tych umiejętności pomoże Ci zdać praktyczny egzamin dla testerów MITC Software Testing Level 01, a szlifowanie ich szybko przełoży się na Twoją wydajność w pracy. W trakcie szkolenia wyjaśnimy Ci, czym są dobre praktyki i jak je stosować, żeby osiągać dobre efekty w codziennych obowiązkach.

Twórcą agendy jest Radek Smilgin, który opracował programy bestsellerowych szkoleń takich jak Zawód Tester, Praktyka testowania dla początkujących testerów czy Dobry Kierownik Testów

Radek będzie też trenerem tego szkolenia, więc gwarantujemy Wam przekaz maksymalnej ilości wiedzy i praktyki, popartej kilkunastoletnim doświadczeniem!

Dla kogo?

Szkolenie świetnie sprawdzi się dla osób, które już pracują jako testerzy (juniorzy i midzi), ponieważ jest szansą na zweryfikowanie swoich umiejętności i zaktualizowanie dotychczasowej wiedzy.

Szczególnie też zapraszamy osoby, które nie pracują jeszcze w zawodzie, poznały już teorię testowania i chciałby się sprawdzić w praktyce oraz poznać kulisy zawodu testera.

100% kursu to treści praktyczne!

 

Więcej o szkoleniu dowiesz się >>tutaj
 

Uwaga! Zapisując się na kurs, dajcie nam znać na jakim jesteście obecnie poziomie w testowaniu. Pomoże to nam wcześniej się przygotować i dopasować do grupy szkoleniowej.

Z kim się widzimy?

 

To powinno Cię zainteresować