Obrona defektów w czasach agile i automatyzacji. Webinar BBST

Obrona defektów w czasach agile i automatyzacji. Webinar BBST
Zbyt często słyszymy, jak testerzy narzekają na błędy, które utknęły w backlogu. Często są to znajdy z wykonywania innych testów niż te, które zostały stworzone specjalnie dla danych kryteriów akceptacji i dla danej funkcjonalności.

To może brzmieć znajomo również dla Ciebie. Myślisz, że niektóre z nich mogą być defektami krytycznymi, ale funkcja jest oznaczona jako zrobiona, więc członkowie zespołu będą unikać poświęcania wysiłku na ich naprawę sprint po sprincie. W jaki sposób postarasz się zwrócić na nie uwagę?
 
Jeśli jesteś programistą testów, możesz znaleźć błędy podczas tworzenia skryptów automatycznych. Jeśli naprawianie błędów jest opóźniane ze sprintu na sprint, niektóre testy w przewidywalny sposób zawiodą podczas każdego uruchomienia z powodu błędów, o których wiesz i które zgłosiłeś. Czy pominiesz lub zignorujesz te testy, które zawiodą? Czy jest coś innego, co możesz zrobić, aby zwiększyć szanse na ich naprawienie i mieć odpowiednie wyniki testów na dashboardzie?
 
Dołącz do sesji online (webinar), aby przedyskutować te i inne wyzwania. BBST pokaże Ci jak możesz sobie poradzić z defektami przykładach z codziennej pracy.
 
Kiedy: 9 Września 2021;  6 PM EEST | 13 AM EDT, na żywo.
 
Mówcy: RU CINDREA i OANA CASAPU
 

>> Strona rejestracji << 

>> Wydarzenie <<
 
>> Czym jest BBST? <<
 

To powinno Cię zainteresować