"Praktyka testowania dla początkujących testerów". Edycja 08.2020

"Praktyka testowania dla początkujących testerów". Edycja 08.2020
W poniedziałek startuje kolejna edycja kursu "Praktyka testowania dla początkujących testerów".

Zdalne warsztaty testerskie dla początkujących wprowadziliśmy pod koniec września 2018 roku. Kurs znalazł się w kręgu wysokiego zainteresowania wśród osób rozpoczynających karierę w testowaniu. W ciągu dwóch lat przeprowadziliśmy 11 edycji, z czego ta ostatnia jest jeszcze w trakcie trwania, a dwunasta zaczyna się w poniedziałek.

Rekordowa liczba osób w grupie zgromadziła 18 osób.

Dla przypomnienia: kurs trwa 90 dni i składa się z 30 lekcji, podczas których uczestnicy testują wybraną przez siebie, bądź zaproponowaną przez trenera aplikację.

Godziny zajęć są całkowicie elastyczne, a kursanci sami decydują kiedy i jak dużo czasu przeznaczą na poszczególne lekcje. Mimo takiego podejścia nie można zapominać, że aby zmieścić się w wyznaczonym na kurs czasie trzech miesięcy, do planowania zadań należy podejść konsekwentnie.  Poświęcając około 7 godzin w tygodniu będziecie w stanie zrealizować kurs bez spoglądania w kalendarz, odliczając termin do zakończenia, a nawet zdążycie zrobić sobie krótkie wakacje.

Osoby zainteresowane udziałem w najbliższej edycji, zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie: http://szkolenia.testerzy.pl/praktyka-testowania/praktyka-testowania-dla-poczatkujacych-testerow

To powinno Cię zainteresować