Temat cyberbezpieczeństwa na szczycie G7. W końcu światowi przywódcy odkryli, że Internet to nie tylko memy i kotki, ale też rurociągi i elektrownie.
Alior Bank znowu testuje cierpliwość swoich klientów. Może wprowadzą nową usługę "losowe niedostępności konta"?
mBank wdraża "tryb oszczędnościowy" dla swoich klientów, uniemożliwiając im wydawanie ich własnych pieniędzy przez przelewy.
A ING Bank Śląski postanowił przetestować, jak długo ich klienci wytrzymają bez dostępu do pieniędzy i możliwości płacenia kartą.
ZUS nadal w formie. "Przypominamy o konieczności opłacania składek, ale sprawdzenie stanu konta czy wysłanie dokumentów jest chwilowo niemożliwe".
Volvo wyprodukowało 72 000 samochodów, ale zapomniało o jednej małej rzeczy - jak sprawić, żeby pokazywały prędkość.
Giełda nowojorska. "Kto by pomyślał, że aktualizacja oprogramowania może wpłynąć na ceny akcji... ups!".
"Dzięki za znalezienie błędów, ale nagrody nie będzie, bo... yyy... bo jesteście z Rosji!", czyli jak Apple zostało mistrzem dyplomacji.
…oraz mistrzem innowacji. Potrzebowali trzech lat, żeby naprawić błąd pozwalający dzieciom oglądać treści dla dorosłych. Cóż za priorytety!
55 lat i nadal działa? Ten błąd to chyba jedyny element gry, który nie jest przestarzały.
GitHub zapłacił 4 miliony dolarów na łatanie dziur, które sam stworzył. Uczcie się, jak inwestować w jakość!
Microsoft Outlook ignoruje błędy bezpieczeństwa od miesięcy. bo ich priorytetem jest… no cóż, na pewno nie bezpieczeństwo.
Tesla zadaje sobie pytanie po co trzymać ręce na kierownicy, skoro można trzymać kciuki za to, żeby nic się nie stało?
Polska wzmacnia obszar cybersecurity. Mądry Polak po szkodzie.
Kolejny start-up z AI w nazwie, który zebrał milionowe dofinansowanie, obiecując rozwiązać wszystkie problemy świata. Czyżby rzeczywiście nadchodziła era bezrobocia wśród testerów, a może to po prostu kolejny buzzword?
AI QA engineer? To tak jakby zatrudnić robota, żeby sprawdzał, czy drugi robot dobrze pracuje. A potem pewnie trzeciego, żeby sprawdzał tych dwóch pierwszych. Gdzie się to kończy?
Pięcioosobowy startup twierdzi, że zautomatyzował 80% pracy programistów. Brzmi jak plan na zwolnienie 80% zespołu i zastąpienie go jednym stażystą z dostępem do ChatGPT.
Więcej naszych Przeglądów znajdziecie >> tutaj <<
Mało? Jesteśmy w Google News ze wszystkimi naszymi artykułami.