Staż w testowaniu dla juniora

Staż w testowaniu dla juniora
Ruszamy z programem stażu w testach. Pracuj z nami i ucz się testowania. To idealna okazja, żeby zobaczyć jak pracują specjaliści i nauczyć się od nich zawodu.

Interesuje Cię testowanie oprogramowania, testy automatyczne lub tworzenie oprogramowania? Szukasz praktyki i doświadczenia? Chcesz zdobyć wiedzę w tym obszarze? Chcesz wyprzedzić innych i stać się łakomym kąskiem na rynku pracy?

Zapraszamy na nasze praktyki! 

W tym roku w ramach Junior Tester Summer Camp oferujemy Wam pełnowartościowe, stacjonarne praktyki testerskie. 

Szukamy pasjonatów testowania, a nie ekspertów i zakładamy, że samego testowania nauczysz się z nami. Preferujemy jednak osoby zorientowane na testy oraz posiadające już podstawy teoretyczne. Waszą teorię ubierzemy w praktykę. Mile widziane będą zwłaszcza osoby z technicznym zacięciem i chęcią zrozumienia, jak działa oprogramowanie. 

W ramach naszego programu chcielibyśmy dać możliwość rozwoju osobom kształcącym się lub szukającym pracy w branży IT. Nasz program skierowany jest do wszystkich osób, które chcą podjąć się pełnoetatowych, stacjonarnych praktyk w naszej organizacji. Podczas praktyk będziecie uczestniczyć w ciekawych projektach oraz zdobywać potrzebne doświadczenie.

Osoby, które chcą rozwijać się w obszarze testów, mogą realizować między innymi następujące zadania:

  • praca z dokumentacją (tworzenie, przeglądy),
  • praca z przypadkami testowymi,
  • realizacja testów (aplikacje webowe, mobilne, desktopowe),
  • raportowanie (testów, defektów).

Wynagrodzenie: zależne od umiejętności.

Miejsce odbywania praktyk: Chorzów / częściowo zdalnie. 

Dla najlepszych praktykantów istnieje możliwość pracy w naszej firmie lub w zaprzyjaźnionych z nami firmach na stałe.

Rekrutacja realizowana jest na zasadzie standardowej rekrutacji, dlatego prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV wraz informacją o dostępności oraz ewentualnych oczekiwaniach finansowych – bez tych informacji kandydatura może zostać odrzucona. Prosimy również o dołączenie do CV krótkiego uzasadnienia, dlaczego to akurat Was mamy przyjąć na nasze praktyki.

W praktykach mogą uczestniczyć także osoby z projektów unijnych oraz osoby z dofinansowaniem z urzędu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia

Prosimy o przesyłanie CV na adres: kontakt@testerzy.pl z dopiskiem "Staż testerski". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowo, prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."


Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

To powinno Cię zainteresować