Adam Roman trenerem w testerzy.pl!

Adam Roman trenerem w testerzy.pl!
Miło nam poinformować, że do grona trenerów testerzy.pl dołączył Adam Roman, autor testerskiego bestsellera "Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia".
 

Adam jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Instytutu Informatyki i Matematyki Komputerowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie od wielu lat prowadzi badania, wykłady i seminaria z testowania oprogramowania i zapewniania jakości. Jest doktorem habilitowanym nauk technicznych w zakresie informatyki, a także współtwórcą studiów podyplomowych „Testowanie oprogramowania” na UJ. Przede wszystkim natomiast posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń ISTQB zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

Wraz z pojawieniem się Adama wprowadzamy do oferty prowadzone przez niego szkolenie ISTQB Model-Based Tester, czyli rozszerzenie do poziomu podstawowego. Warto dodać, że Adam Roman recenzował sylabus oraz przykładowe pytania testowe dla tego właśnie modułu.

Jest on również prelegentem na wielu uznanych konferencjach poświęconych testowaniu. W tym roku mieliście okazję spotkać go na TestingCup wraz z prezentacją "TDT - jedyne słuszne podejście do testów".

 

 

 

Dołączenie Adama do naszego grona to kolejny dowód na to, że nasza kadra trenerska jest zespółem najlepszych specjalistów w branży testowania w Polsce. Uczestnicząc w naszych kursach macie pewność, że trener będzie reprezentował odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej i umiejętności praktycznych. Dla naszych kursantów jest to gwarancja uczestnictwa w najlepszych szkoleniach.

 

Szkolenia prowadzone przez Adama Romana:

 
 
 

To powinno Cię zainteresować