Nowa platforma egzaminacyjna TestCompetence

Nowa platforma egzaminacyjna TestCompetence
TestCompetence to nowa platforma egzaminów próbnych, umożliwiająca zweryfikowanie kompetencji w zakresie dowolnego tematu. Pierwsze egzaminy dotyczą testowania oprogramowania i ścieżki certyfikacyjnej ISTQB po polsku (poziom podstawowy) i po angielsku (Foundation Level). To doskonałe narzędzie dla tych testerów, którzy planują lepsze przygotowanie do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikatów.Czym TestCompetence różni się od innych narzędzi do zdawania egzaminów próbnych online?

1) Przede wszystkim jest dużo tańszy. Cena jednego egzaminu to 49,90 PLN.

2) Daje możliwość porównania swoich wyników z innymi osobami zdającymi ten sam egzamin.

3) Daje możliwość wygenerowanie certyfikatu TestCompetence (plik PDF) z potwierdzeniem otrzymanego wyniku. Certyfikat może stanowić załącznik do CV potwierdzający poziom wiedzy [funkcjonalność rozwijana].

4) Każdy egzamin jest unikalny dzięki mechanizmowi generowania pytań.

 

 

TestCompetence jest również narzędziem wspomagającym proces szkolenia i rekrutacji. Jako pracodawca masz możliwość wsparcia procesu kształcenia pracowników oraz możliwość zweryfikowania wiedzy kandydatów przed ich pojawieniem się na właściwej rozmowie o pracę.

Dostępna wersja Beta pozwala na rejestrację użytkowników w serwisie, zamawianie oraz rozwiązywanie egzaminów oraz dokonywanie płatności.

Sprawdź sam!

Oficjalna strona: www.testcompetence.com
Strona na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/TestCompetence/117852241635809

Uwaga: Wszystkie egzaminy oferowane w serwisie TestCompetence dostępne są za darmo dla osób biorących udział w szkoleniach testerzy.pl.

To powinno Cię zainteresować