Testwarez 2017. Data i miejsce.

Testwarez 2017. Data i miejsce.
Testwarez 2017 odbędzie się w tym roku w Toruniu w dniach 15-17 listopada.
 

Miejsce: Hotel Copernicus – Toruń

Organizatorzy konferencji przy wyborze miejscowości zawsze kierują się wynikami ankiet z poprzednich lat, a przy wyborze lokalizacji konferencji stawiają na duże obiekty hotelowe. Testwarez kontynuuje więc swoje tournée po luksusowych polskich hotelach. Po Gołębiewskim w Karpaczu czas na Copernicusa w Toruniu. Jest to pięknie położony, czterogwiazdkowy hotel ze SPA i basenami.

 

 

Czas: 15-17.11.2017 r.

W tym roku Organizatorzy stawiają na dość późną datę. Zazwyczaj impreza organizowana była w okolicach września/października. Daty listopadowe dotychczas rezerwował Agile & Automation Days i choć nie znamy dokładnego terminu tej konferencji, to istnieje ryzyko konfliktu. W tym roku możemy więc być postawieni przez trudnym wyborem, w czym wziąć udział. Przypominamy, że wybór będzie między trzecią i drugą najlepszą imprezą testerską 2016 roku w opinii naszych czytelników.

 

 

Jest to również "zajęty" czas ze względu na dwie duże konferencje europejskie, odbywające się w podobnym czasie. W tym samym czasie toczyć się będzie Agile Testing Days i będziemy tydzień po konferencji EuroSTAR.

 

Hasło przewodnie

Organizatorzy stawiają w tym roku na ciekawe i bardzo pojemne hasło przewodnie - Complexity. Jak piszą: szykujemy dla Was nie tylko ciekawe warsztaty i prelekcje, ale również wiele niespodzianek i nowości. Złożoność mogą sugerować historie o tym, jak skomplikowanym i trudnym tematem jest testowanie i zapewnienie jakości.

 

Kto

Ciągle nie wiemy, kto oficjalnie będzie pracował nad agendą tegorocznego Testwarez.

 

Więcej na stronie konferencji >>

 

To powinno Cię zainteresować