Znamy harmonogram konferencji TestingCup 2014

Znamy harmonogram konferencji TestingCup 2014
Coraz bliżej do TestingCup – wydarzenia, które czytelnicy testerzy.pl uznali za najważniejsze wydarzenie testerskie ubiegłego roku. Znamy już harmonogram części konferencyjnej Mistrzostw. Ostatnie szczegóły zostaną ujawnione na początku maja.

 

Pierwszego dnia, oprócz samych zawodów na uczestników czekają trzy prelekcje. Jeden z dwóch keynote speakerów – James Lyndsay wystąpi z interaktywną prezentacją „Searching for Surprises”, Radek Smilgin opowie o idei TestingCup i historii Mr Buggy’ego. Na koniec dnia organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci gościa specjalnego, który, choć z testowaniem za wiele nie ma wspólnego, opowie o swoich przeżyciach, które z pewnością zainteresują i zainspirują wszystkich obecnych.

Program drugiego dnia konferencji podzielony jest na 3 tracki. Jako pierwszy wystąpi Paul Gerrard, drugi keynote speaker Mistrzostw. Następnie prezentacje odbywać się będą równolegle w dwóch salach. Wśród omawianych tematów znajdą się różne aspekty testowania i pracy testera, posłuchamy o testowaniu użyteczności, wydajności, bezpieczeństwa, o epickich awariach oprogramowania i nie tylko. W trzeciej sali zaaranżowana zostanie strefa konkursów, zadań testerskich, moderowanych dyskusji i nieformalnych rozmów z prelegentami. 

Wciąż można jeszcze zgłosić swój udział w konferencji, rejestrując się tutaj: http://testingcup.pl/rejestracja/. Koszt uczestnictwa w dwóch dniach to 500 PLN. 

Przypominamy, że na testerzy.pl wciąż jeszcze publikujemy zadania testerskie. Rozwiązując je i zdobywając punkty możecie zgarnąć darmową wejściówkę na TestingCup.

testerzy.pl są partnerem merytorycznym Mistrzostw i odpowiadają za przygotowanie programu konferencji. 

Bezpośrednio po Mistrzostwach zapraszamy na warsztaty Paula Gerrarda.  4 czerwca będzie to "Test Strategy in a Day", 5 czerwca "Building Better Software with Business Stories". Koszt uczestnictwa w każdym z warsztatów to 850 PLN netto. Więcej na temat Paula i warsztatów znajdziecie tutaj: http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/warsztaty-z-paulem-gerrardem-w-warszawie.

Mistrzostwa po raz drugi odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, 2 i 3 czerwca.

 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować