Rafał Kubik

Rafał Kubik

Autorem tekstu jest Rafał Kubik, który w luźnej formie, stara się przedstawić rzeczywistość, z którą codziennie muszą zmagać się testerzy. Na co dzień tester w firmie Nomtek, który w przerwach od pracy i pisania szlifuje swój warsztat trenując Boks.

Wszystkie artykuły autora

Zigi negocjuje wynagrodzenie

Tym razem nasz tester staje przed wyzwaniem negocjacji podwyżki. Czy uda mu się osiągnąć zamierzony pułap?

Tester na zdalnej

Zigiego rozterki o efektywności i jakości pracy zdalnej.

Zigi testuje AR

Tym razem nasz tester testuje nowe technologie. Czy znajdzie przy okazji nowe hobby? Sprawdźcie w ekskluzywnym wpisie, tylko dla testerzy.pl.

Tester na konferencji

Wraca tester Zigi i od razu jedzie na konferencję. Prawdopodobnie to, co mu się tam przydarzy, Was nigdy nie spotkało... Chyba że spotkało.

Tester Zigi i tłumaczenia

Są dni, kiedy tester zaczyna rozważać, czy aby na pewno wybrał dobrą ścieżkę swojej kariery. Dla Zigiego taki moment przyszedł, gdy musiał zmierzyć się z nowymi tłumaczeniami dostarczonymi przez klienta. Jak udało mu się wybrnąć z tej sytuacji?

Tester Zigi i noworoczne postanowienia

Tym razem nasz tester Zigi zdecydował się stworzyć listę noworocznych postanowień. Jakie cele na 2023 rok się na niej znajdą?

Tester Zigi i manualny automat

Nie jest tajemnicą, że nasz dzielny tester Zigi nie jest fanem automatów. Tym razem postanowił udowodnić, że w żadnym wypadku nie mogą się one równać testom manualnym.

Tester Zigi i BA

Czas świętowania sukcesu w pracy może być też dobrą okazją do tego, aby docenić swoich współpracowników. Tym razem Zigi przekonuje się, jak bardzo cenny w zespole potrafi być analityk biznesowy.

Selenium NIE dla początkujących

Tym razem nasz dzielny tester Zigi postanawia zmierzyć się z trudną (i nową dla niego) sztuką automatyzacji. Jaki będzie wynik tego starcia?

Tester Zigi idzie na randkę

Choć dla wielu może to być zaskoczenie, to testerzy, oprócz spotkań w Internecie, czasami chodzą również na spotkania "w realu". Czasami nawet spotykamy się z ludźmi spoza naszej branży i czasami musimy im opowiedzieć o tym, co robimy. Jak to może wyglądać?