Rafał Kubik

Rafał Kubik

Autorem tekstu jest Rafał Kubik, który w luźnej formie, stara się przedstawić rzeczywistość, z którą na codziennie muszą zmagać się testerzy. Na co dzień tester w firmie SoftServe, który w przerwach od pracy i pisania szlifuje swój warsztat trenując Brazylijskie Jiu-Jitsu.

Wszystkie artykuły autora

Tester Zigi i testowanie maszyn

Najwspanialszy ze wszystkich testerów cofa się w czasie, by poszukać w średnich wiekach podobieństwa do tego, co dziś się w projektach dzieje.

Tester Zigi i scrum bingo

Co można zrobić podczas nudnego daily, z którego jak zwykle nic nie wynika? Ano na przykład... można zagrać w bingo. I to nie byle jakie, bo scrum bingo.

Tester Zigi i metryki

Po udanym debiucie tester Zigi znów powraca, a wraz ze swoim powrotem serwuje nam swoje starcie z metrykami. Czas więc, żebyście rozsiedli się wygodnie w swoich fotelach, wzięli kubki w dłoń i zobaczyli, co może mieć faza księżyca do zgłaszania bugów.

Tester Zigi i testerski ład

Przesuńcie monitory tak, by nikt nie zaglądał, bo na testerzy.pl wjeżdża beletrystyka pisana językiem pol-korporacyjnym! Na łamach witamy Rafała Kubika z testerslife.pl i jego bohatera Zigiego, którego codzienne przygody mogą być inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, ale zapewne wszelkie podobieństwo do zdarzeń i osób jest zupełnie przypadkowe.