C# dla testerów oprogramowania – nowy kurs w naszej ofercie

C# dla testerów oprogramowania – nowy kurs w naszej ofercie
Zmian w naszym portfolio ciąg dalszy. Dziś mamy przyjemność ogłosić Wam wprowadzenie do niego nowego szkolenia C# dla testerów oprogramowania, a dla osób, które zdecydują się wziąć udział w premierowym kursie, przygotowaliśmy niespodziankę.

Szkolenie z programowania w C# stworzone zostało dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z kodem źródłowym w kontekście przygotowania do automatyzacji testów oprogramowania. Wiedza z kodowania nie jest niezbędna, by wziąć udział w kursie, natomiast wymaganymi umiejętnościami z pewnością są: obsługa komputera, podstawowa wiedza z testowania oprogramowania oraz analityczne i logiczne myślenie. Zaletą szkolenia jest niewątpliwie jego forma - są to warsztaty połączone z częścią wykładową, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć każdy z omawianych przez trenera tematów dzięki zadaniom do wykonania w czasie zajęć.

selenium-wykres_1_2021-czerwiec.jpg Cena regularna szkolenia C# dla testerów oprogramowania to 1890,00 PLN netto w wersji online i 2200,00 PLN netto w wersji stacjonarnej, jednak osoby, które zdecydują się wziąć udział w pierwszym organizowanym przez nas szkoleniu, będą mogły skorzystać z niego w specjalnie obniżonej cenie 950,00 PLN netto. Premierowe szkolenie zaplanowane jest w terminie 8-10 listopada 2021 r.

 

Uwaga: dostępnych mamy tylko 12 miejsc, więc liczy się kolejność Waszych zgłoszeń, na które czekamy do 16 lipca 2021 r. Aby skorzystać z obniżonej ceny, prosimy pozostawić w formularzu zgłoszeniowym informację dodatkową: "udział-w-cenie-promocyjnej-C#-950-PLN".

W razie pytań możecie skontaktować się z nami pod adresem: kontakt@testerzy.pl 

Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz tutaj.

Rezerwacji miejsc na promocyjnym szkoleniu można dokonać tutaj.

To powinno Cię zainteresować