Praca dla juniora i mid testera

Praca dla juniora i mid testera
Halo, Śląsk! W zespole testerzy.pl czekają dwa wolne miejsca dla juniora i mid testera manualnego. Zainteresowani?

Uruchamiamy kolejną edycję rekrutacji i kierujemy ją do kandydatów ze Śląska i okolic. Zobacz, kogo szukamy, bo może jesteś to właśnie Ty!

Tester manualny junior (B2B)

Szukamy junior testera, który w testerzy.pl będzie odpowiedzialny za weryfikację funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi, tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych, a także dokumentowanie defektów i awarii w formie raportów. Ta praca jest dla Ciebie, jeśli jesteś otwarty/a na ciągłe uczenie się i rozwijanie swojej wiedzy w obszarze testowania, płynnie posługujesz się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2 i rozumiesz procesy oraz narzędzia używane w testowaniu.

Pozostałe wymagania, warunki i widełki znajdziesz tutaj.

Tester manualny mid (B2B)

Do codziennych zadań mid testera, tak jak w przypadku juniora, będzie należało zapewnienie, że oprogramowanie spełnia zarówno wymagania biznesowe, jak i techniczne, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, a ponadto współpraca przy opracowywaniu specyfikacji dla nowych funkcji. 

Oczekujemy również znajomości procesów i narzędzi testowych, doświadczenia w korzystaniu z narzędzi do zarządzania testami i raportowania usterek, a także umiejętności tworzenia specyfikacji testów i scenariuszy, pisania planów testowych i dokumentowania wyników. Ważna jest też znajomość języka angielskiego, a jeśli masz także pewne przygotowanie techniczne, szczególnie w obszarze technologii, będzie to dla nas dodatkowy atut.

Resztę wymagań, warunki zatrudnienia i widełki wynagrodzenia znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto z nami pracować?

Mamy na swoim koncie wiele lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania. W testerzy.pl stawiamy na rozwój – zapewniamy naszym pracownikom dostęp do szkoleń, kursów i materiałów edukacyjnych, a także możliwość udziału w konferencjach i meetupach. Praca z nami to praca w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem oraz możliwość pracy nad ciekawymi projektami dla różnych firm i branż.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać się jako tester, to testerzy.pl są idealnym miejscem dla Ciebie!

Sprawdź nasze wszystkie aktualne oferty pracy
 

To powinno Cię zainteresować