Testowanie zdalne. Nasze usługi

Testowanie zdalne. Nasze usługi
Wymuszona bądź zalecana kwarantanna wpływa negatywnie na efektywność codziennej pracy projektowej. Czy problemy kadrowe zwalniają tempo waszych wdrożeń? Czy w tych trudnych czasach walczycie o dotrzymywanie terminów i dowożenie projektów do końca? Jeśli tak to skorzystajcie z naszego zdalnego wsparcia i testujcie z nami swój software.

Realizując złożone działania informatyczne, w wielu przypadkach, jesteśmy obarczeni ryzykami projektowymi, które mogą negatywnie wpłynąć na całokształt realizacji projektu. Często takie problemy zaczynają się od „kuchni” naszego zespołu. Czasem brakuje ludzi, czasem umiejętności, a czasem jeszcze czegoś innego… Dowiezienie projektu do końca i zapewnienie odpowiedniej (pożądanej) jakości może być w takim przypadku trudne. Jak więc obniżyć poziom ryzyka? Jak zwiększyć szanse tego, że w czasach globalnej kwarantanny, uda nam się zrealizować wszystkie zadania na czas? Jak upewnić się, że realizowane zadania wykonane są z należytą starannością?


W większości przypadków koniecznym może być przewartościowanie założeń projektu, i narzucenie nowych priorytetów, które będą możliwe (realne) do zrealizowania. Co jeśli nie jesteśmy w stanie zmienić założeń projektu? Lub obowiązujące nas terminy są tak bliskie, że jakiekolwiek zmiany nie są już możliwe? Tutaj warto zastanowić się nad wykorzystaniem zasobów zewnętrznych. Z pomocą mogą przyjść firmy oferujące specjalistów oraz konsultantów, jako wsparcie dla projektów. Wsparcie takie może być oferowane w obszarach analizy, developmentu, testów czy też audytu projektu. Wszędzie tam gdzie / kiedy brakuje zasobów projektowych do jego realizacji możemy wykorzystać zasoby zewnętrzne firm trzecich. Skorzystanie z wiedzy specjalistów i konsultantów często będzie zastrzykiem świeżości i efektywności, której potrzeba w projekcie.

W dzisiejszych czasach tryb pracy zdalnej stał się pewnym standardem, a aktualna sytuacja jeszcze w większym stopniu wymusza stosowanie tego trybu w naszej codziennej pracy. Wsparcie przez zewnętrzne firmy również może być oferowane w formie zdalnej więc, w sytuacji totalnej kwarantanny, dalej można zagwarantować ciągłość działania. Warto o tym pomyśleć kiedy terminy niebezpiecznie się zbliżają albo chcielibyśmy sprawdzić to, co udało nam się zrealizować, a nie mamy do tego odpowiednich zasobów.

Prezentujemy nasze projekty oraz usługi, które możemy realizować zdalnie. W obecnej sytuacji mogą się okazać nieocenionym wsparciem, i jedną z możliwych opcji na zrealizowanie projektu:

  • Bugster.pl – platforma oferująca wsparcie w różnych obszarach testowych z płatnościami za godzinę lub znalezione defekty. 
  • Testywydajnosci.pl – portal z informacjami oraz usługami w obszarze testów wydajności. 
  • Zbiór wszystkich usług można znaleźć pod adresem: http://uslugi.testerzy.pl/

To powinno Cię zainteresować