TestProject.io – automatyzacja w chmurze

TestProject.io – automatyzacja w chmurze
Otwarty projekt w chmurze do automatyzacji testów od Tricentis.

Tricentis wyrasta na najważniejszego narzędziowego gracza w obszarze automatyzacji testowania. Mocno inwestuje w w pełni darmowe rozwiązanie TestProject, które jest częścią Tricentis Community Platform.

Narzędzie reklamuje się jako hostowane w chmurze i wspierane przez testerską społeczność ponad 70 000 firm i użytkowników. To bezpłatna i kompleksowa platforma automatyzacji do testów aplikacji internetowych, mobilnych i API. Składają się na nią następujące elementy:

Rejestrator testów dla rozwiązań mobilnych

Rejestrator testów rejestruje aktywność w czasie rzeczywistym z zerowym opóźnieniem oraz wykonuje to dla dowolnej aplikacji na Androida lub iOSa. Istnieje możliwość testowania aplikacji w dowolnym systemie operacyjnym, w tym iOS na Windowsie.

Rejestrator testów dla rozwiązań internetowych

Rejestrator oparty jest na sztucznej inteligencji i posiada wbudowany mechanizm obiektów, poprawiając stabilność testu dzięki technologii samonaprawy.

Eksport do kodu Selenium

Jednym kliknięciem można wyeksportować zapisany skrypt do Javy lub C#.

Testowanie międzyplatformowe

Pracujesz na systemie Windows, Mac, Linux lub w Dockerze? TestProject obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne i wyklucza wszelkie zależności lub zarządzanie sterownikami.

Więcej o projekcie na stronie: https://testproject.io

To powinno Cię zainteresować