Kup teraz voucher na szkolenie i egzamin ISTQB® w 2022 roku!

Kup teraz voucher na szkolenie i egzamin ISTQB® w 2022 roku!
Koniec roku to czas podsumowań tego, co już za nami, ale również dobry moment na to, aby zaplanować rozwój swoich umiejętności w testowaniu lub pomyśleć nad rozwojem kompetencji swoich pracowników. Chcąc pomóc Wam w tym planowaniu, przygotowaliśmy coś specjalnego.

Dla wszystkich, którzy w swoim budżecie znaleźli jeszcze środki przewidziane na szkolenia i certyfikacje, do 31 grudnia 2021 dajemy możliwość zakupienia voucherów na kursy online wraz z egzaminami zdalnymi, które realizowane będą w nadchodzącym roku.  

Wybrać można spośród szkoleń i egzaminów zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Dostępne są 4 pakiety:

Pakiet I: Vouchery na szkolenie z rabatem 10% + egzamin dla początkujących - forma online:

Pakiet II: Vouchery na szkolenie z rabatem 10% + egzamin dla zaawansowanych – forma online:

Pakiet III: Vouchery na egzaminy online:

Wybierz dowolną ilość egzaminów online, które możesz opłacić teraz i zrealizować do końca 2022 roku. Rezerwacji terminów można dokonać poprzez wypełnienie formularza.

Koszt egzaminów to 830,00 PLN netto na poziomie podstawowym i 1050,00 PLN netto na poziomie zaawansowanym.

Pakiet IV: Szkolenia zamknięte dla firm

Do końca roku dajemy też możliwość opłacenia szkolenia zamkniętego dla firm (dla grup minimum 7 osób) oraz umówienia się na indywidualny termin szkolenia w przyszłym roku. Cena obejmuje również konsultację przygotowania programu kursu.

Nie znaleźliście w naszej ofercie tematów, które chcielibyście zrealizować? Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swój pomysł, a my zorganizujemy szkolenie dedykowane.

Jak skorzystać?

W celu dokonania zakupu prosimy o bezpośredni kontakt mailowy szkolenia@testerzy.pl lub telefoniczny pod numerem 533 315 222.

Pozostałe warunki promocji:

  • Płatności należy dokonać do 31 grudnia 2021 r.
  • Pakiety obejmują szkolenia online ISTQB® i Zawód Tester oraz wszystkie dostępne w ofercie egzaminy zdalne, które realizowane będą do końca 2022 r.
  • Niewykorzystany voucher nie podlega zwrotowi środków (wyjątkiem jest sytuacja, w której wybrane szkolenie nie zostanie zrealizowane w 2022 roku, wówczas środki zostaną zwrócone).
  • Istnieje możliwość jednorazowej zmiany wybranego szkolenia na inne, w podobnej kwocie.
  • Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.

To powinno Cię zainteresować