Tester Zigi

Poznaj przygody testera Zigiego, bohatera stworzonego przez Rafała Kubika, którego codzienne przygody mogą być inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, ale zapewne wszelkie podobieństwo do zdarzeń i osób jest zupełnie przypadkowe.

Zigi negocjuje wynagrodzenie

Tym razem nasz tester staje przed wyzwaniem negocjacji podwyżki. Czy uda mu się osiągnąć zamierzony pułap?

Tester na zdalnej

Zigiego rozterki o efektywności i jakości pracy zdalnej.

Zigi testuje AR

Tym razem nasz tester testuje nowe technologie. Czy znajdzie przy okazji nowe hobby? Sprawdźcie w ekskluzywnym wpisie, tylko dla testerzy.pl.

Tester Zigi i tłumaczenia

Są dni, kiedy tester zaczyna rozważać, czy aby na pewno wybrał dobrą ścieżkę swojej kariery. Dla Zigiego taki moment przyszedł, gdy musiał zmierzyć się z nowymi tłumaczeniami dostarczonymi przez klienta. Jak udało mu się wybrnąć z tej sytuacji?

Tester Zigi i noworoczne postanowienia

Tym razem nasz tester Zigi zdecydował się stworzyć listę noworocznych postanowień. Jakie cele na 2023 rok się na niej znajdą?

Tester Zigi i manualny automat

Nie jest tajemnicą, że nasz dzielny tester Zigi nie jest fanem automatów. Tym razem postanowił udowodnić, że w żadnym wypadku nie mogą się one równać testom manualnym.

Tester Zigi i BA

Czas świętowania sukcesu w pracy może być też dobrą okazją do tego, aby docenić swoich współpracowników. Tym razem Zigi przekonuje się, jak bardzo cenny w zespole potrafi być analityk biznesowy.

Selenium NIE dla początkujących

Tym razem nasz dzielny tester Zigi postanawia zmierzyć się z trudną (i nową dla niego) sztuką automatyzacji. Jaki będzie wynik tego starcia?

Tester Zigi idzie na randkę

Choć dla wielu może to być zaskoczenie, to testerzy, oprócz spotkań w Internecie, czasami chodzą również na spotkania "w realu". Czasami nawet spotykamy się z ludźmi spoza naszej branży i czasami musimy im opowiedzieć o tym, co robimy. Jak to może wyglądać?

Tester Zigi ma fajną pracę

Korzystając z chwili wolnego tester Zigi filozoficznie analizuje swoją sytuację zawodową.