Nowi trenerzy na pokładzie testerzy.pl

Nowi trenerzy na pokładzie testerzy.pl
W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na organizowane przez nas szkolenia stale poszerzamy nasze grono trenerskie, chcąc zapewnić Wam jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W ostatnim czasie do naszej załogi dołączyła trójka specjalistów, którzy są gotowi dzielić się z Wami swoją wiedzą. Tomasz Klepacki, Adam Matłacz i Kamil Marek, bo o nich mowa, to testerzy z ogromnym doświadczeniem, które zdobywali biorąc udział w wielu różnych projektach dla wielu różnych branż. Jesteśmy pewni, że ich cenne wskazówki wzbogacą niejeden prowadzony przez nich kurs. 

Tomasz Klepacki:

Tomasz Klepacki.jpg

Test Automation Lead oraz Test Architect w JIT Team. Tester z wieloletnim doświadczeniem.

Od 7 lat specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz testów wydajnościowych. Doświadczenie w obszarze testowania zdobywał min. w projektach w branży ubezpieczeniowej, morskiej, zarządzania informacją oraz e-commerce. Obecnie pełni rolę Test Leada w greckiej firmie Signal Ocean, która dostarcza platformę odpowiedzialną za analizę danych dla branży zarządzania statkami.

Entuzjasta testowania automatycznego, nowych technologii oraz tematyki Test Ops. Poza pracą typowo projektową stara się udzielać w społeczności testerskiej jako speaker oraz trener.

Szkolenia, które prowadzi dla testerzy.pl Tomasz Klepacki:

Adam Matłacz:

matlacz-adam.jpg

Adam całe życie zawodowe spędził w IT w różnych rolach - testera, konsultanta, pre-sales engineer, analityka biznesowego, scrum mastera i Agile Coacha. Obecnie pracuje jako Senior Project Lead w firmie Demant.

Poza biurem z pasją dzieli się swoim doświadczeniem ze społecznością, wygłaszając prelekcje i organizując warsztaty z testowania oprogramowania, przywództwa i zwinnego wytwarzania oprogramowania. Prowadzi Quare MeetCast - Meetup i Podcast o testowaniu, jakości, Agile i tworzeniu oprogramowania.

Stworzył i prowadzi warsztat "Exploratory Testing Masterclass", w którym uczy kreatywnego podejścia do testowania, nieszablonowego myślenia i niekonwencjonalnych technik testowania. Pasjonat budowania zespołów, kształtowania kultury organizacyjnej, testów eksploracyjnych i czynnika ludzkiego w tworzeniu oprogramowania.

Prywatnie foodie, miłośnik podróżowania, książek i dobrej whisky.

Adam Matłacz poprowadzi szkolenie:

Kamil Marek:

kamil-marek.jpg

Tester oprogramowania od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał w Polsce i Finlandii w wielu międzynarodowych projektach z różnych branż (telekomunikacja, lotnictwo, monitorowanie infrastruktury IT, finanse). Od 2014 roku specjalizuje się w automatyzacji testów w języku C#.

Współtwórca studiów podyplomowych "Inżynieria Jakości Oprogramowania" na AGH w Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia z teorii i praktyki testowania oraz automatyzacji testów REST API.
 
Prywatnie gitarzysta oraz pasjonat gór i DIY.

Szkolenie, które prowadzi Kamil Marek:

 

To powinno Cię zainteresować