Testerzy odpowiadają testerom 17 - Tester w Poznaniu

Testerzy odpowiadają testerom 17 - Tester w Poznaniu
Po naszym artykule dla osób spoza IT, które chciałyby wejść do IT pojawiło się wiele nowych pytań na skrzynce pocztowej. Dziś odpowiedź na jedno z nich.

 

Tomasz: od jakiegoś czasu rozglądam się za pracą w IT, dokładnie jako tester, a być może później jako programista. [...] Jaką firmę polecacie z IT w Poznaniu, aby można się było w tym kierunku rozwinąć, i nabrać bardziej komercyjnego doświadczenia.

Mam zamiar też zrobić certyfikat ISTQB poziom podstawowy - aby poszerzyć swoje umiejętności, oczywiście gdzieś tu w Poznaniu. Jedyną moją piętą achillesową jest średnia znajomość angielskiego - i wiem że muszę coś z tym zrobić.
Mam nadzieję, że dacie jakieś rady początkującemu testerowi, czy np. warto a Altkom Akademia iść na kurs ISTQB bądź polecicie jakiegoś pracodawcę z branży IT.

 

Od początku.

Język angielski - tester bez angielskiego we współczesnym świecie IT to pracownik drugiej kategorii. Znajomość języków obcych jest przejściem od polskich firm do zagranicznych korporacji. Umożliwia nam dojście do olbrzymiego źródła wiedzy i pracę z wieloma doświadczonymi testerami. To również zazwyczaj wyższy standard pracy i zarobków. Duża większość ofert pracy od wymienionych poniżej pracodawców będzie nieosiągalnych bez dobrego angielskiego.

 

Pracodawcy w Poznaniu. Zdecydowanie polecamy i zachęcamy do pracy dla (alfabetycznie):

 

Szkolenia. Oczywiście nie polecamy konkurencji : )

Po prawdzie nie wiemy za wiele na temat Altkom Akademia. Wiemy, że firma ta pozyskuje fundusze europejskie i w oparciu o nie potrafi zorganizować szkolenie za darmo. Opinie po szkoleniach są mieszane.

Zachęcamy za to do udziału w naszych szkoleniach >>

 

 

SPRAWDŹ TAKŻE
Testerzy odpowiadają testerom 16 
Testerzy odpowiadają testerom 15 
Testerzy odpowiadają testerom 14 
Testerzy odpowiadają testerom 13 
Testerzy odpowiadają testerom 12 
Testerzy odpowiadają testerom 11 

 

 

To powinno Cię zainteresować