Testerzy odpowiadają testerom 17 - Tester w Poznaniu

Testerzy odpowiadają testerom 17 - Tester w Poznaniu
Po naszym artykule dla osób spoza IT, które chciałyby wejść do IT pojawiło się wiele nowych pytań na skrzynce pocztowej. Dziś odpowiedź na jedno z nich.

 

Tomasz: od jakiegoś czasu rozglądam się za pracą w IT, dokładnie jako tester, a być może później jako programista. [...] Jaką firmę polecacie z IT w Poznaniu, aby można się było w tym kierunku rozwinąć, i nabrać bardziej komercyjnego doświadczenia.

Mam zamiar też zrobić certyfikat ISTQB poziom podstawowy - aby poszerzyć swoje umiejętności, oczywiście gdzieś tu w Poznaniu. Jedyną moją piętą achillesową jest średnia znajomość angielskiego - i wiem że muszę coś z tym zrobić.
Mam nadzieję, że dacie jakieś rady początkującemu testerowi, czy np. warto a Altkom Akademia iść na kurs ISTQB bądź polecicie jakiegoś pracodawcę z branży IT.

 

Od początku.

Język angielski - tester bez angielskiego we współczesnym świecie IT to pracownik drugiej kategorii. Znajomość języków obcych jest przejściem od polskich firm do zagranicznych korporacji. Umożliwia nam dojście do olbrzymiego źródła wiedzy i pracę z wieloma doświadczonymi testerami. To również zazwyczaj wyższy standard pracy i zarobków. Duża większość ofert pracy od wymienionych poniżej pracodawców będzie nieosiągalnych bez dobrego angielskiego.

 

Pracodawcy w Poznaniu. Zdecydowanie polecamy i zachęcamy do pracy dla (alfabetycznie):

 

Szkolenia. Oczywiście nie polecamy konkurencji : )

Po prawdzie nie wiemy za wiele na temat Altkom Akademia. Wiemy, że firma ta pozyskuje fundusze europejskie i w oparciu o nie potrafi zorganizować szkolenie za darmo. Opinie po szkoleniach są mieszane.

Zachęcamy za to do udziału w naszych szkoleniach >>

 

 

SPRAWDŹ TAKŻE
Testerzy odpowiadają testerom 16 
Testerzy odpowiadają testerom 15 
Testerzy odpowiadają testerom 14 
Testerzy odpowiadają testerom 13 
Testerzy odpowiadają testerom 12 
Testerzy odpowiadają testerom 11 

 

 

7440

To powinno Cię zainteresować