Co nowego w ofercie szkoleniowej w 2024?

Co nowego w ofercie szkoleniowej w 2024?
Rok 2024 rozpoczynamy z impetem, prezentując znacznie poszerzoną ofertę szkoleniową. Od nowych kursów po mentoring i dedykowane warsztaty - zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami.

Nasi kursanci zawsze stawiają wysoką poprzeczkę, dlatego też konsekwentnie dążymy do dostarczania im najnowszych narzędzi oraz umiejętności. Początek 2024 roku to dla nas rekordowa ilość nowych szkoleń w ofercie szkoleniowej.

Szkolenia praktyczne

 • Efektywne wykorzystanie AI w testowaniu: od ChatGPT do generacji kodu

  Wypuszczenie ChatGPT zapoczątkowało wielki boom na AI, co uwidacznia się również w zamawianych przez Was szkoleniach. Prezentujemy więc perełkę, specjalnie dla testerów – prompting engineering autorskie szkolenie Sławka Radzymińskiego, czyli Efektywne Wykorzystanie AI w Testowaniu: od ChatGPT do Generacji Kodu. To szkolenie stanowi 100% praktyki, skupiającej się na efektywnym wykorzystaniu generatywnej sztucznej inteligencji w procesie testowania. Na szkoleniu zdobędziecie wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego wykorzystania narzędzi AI, takich jak ChatGPT oraz Cursor IDE.

 • Testowanie wydajności 2.0

  Odświeżone szkolenie z testów wydajności, wzbogacone o inspirujące case studies. W trakcie kursu dowiecie się między innymi, jak wygląda testowanie wydajności w metodykach Agile oraz potoku CI/CD.

Warsztaty dedykowane

To zupełna nowość w naszej ofercie. Warsztaty dedykowane to krótkie, jednodniowe kursy dostosowane do obecnych trendów i gorących tematów w branży IT. Na tych zajęciach ograniczamy teorię do minimum i dajemy Wam same mięso! 

Warsztaty dedykowane to jednorazowe wydarzenia, które możemy powtórzyć na życzenie Klienta, w siedzibie jego firmy. 

W ofercie aktualnie znajdują się:

 • Generatywne AI w służbie testera

  Półdniowy, interaktywny warsztat Adama Matłacza, który rozważa, czy "AI zabierze pracę". Skupia się na praktycznych ćwiczeniach związanych z generatywną sztuczną inteligencją oraz inżynierią promptów.

 • API od "nazwa coś mi mówi" po "uruchomiony pierwszy zestaw testów automatycznych" 

  Warsztat Kuby Rosińskiego, w czasie którego przekonamy Was, że "zejście pod pokład"  graficznego interfejsu użytkownika wcale nie jest takie straszne! Przejdziecie przez odrobinę teorii dotyczącej komunikacji HTTP i podglądania jej w przeglądarce internetowej, dowiecie się czym naprawdę jest API i jak może być wykorzystywane przez aplikacje webowe (i nie tylko), a potem zejdziecie pod wspomniany pokład, przeniesiecie się do Postmana i zaczniecie sami komunikować się bezpośrednio z naszymi serwisami!

 • Lepsze testowanie eksploracyjne

  Warsztat, w którym Kuba Rosiński opowie o tym czym jest, a czym nie jest testowanie eksploracyjne i dlaczego "a weź przeklikaj mi tę aplikację" zazwyczaj nie jest dobrym przykładem testowania eksploracyjnego. Wprowadzenie z odrobiną teorii, którą przez resztę warsztatu pogłębiamy i wykorzystujemy w praktyce. Uczestnicy nauczą się dobrze definiować sesje testowania, cele testów, idee testowe, ale też pracować z dokumentacją testów eksploracyjnych i możliwymi do wykorzystania w nich technikami testowania. Od indywidualnych po takie, w których czerpiemy z doświadczeń więcej niż jednej osoby!

 • Manager w starciu z zespołem. Jak komunikować się z osobami technicznymi i nie zwariować. Praktyczny warsztat

  Warsztat dedykowany dla nietechnicznych menedżerów, pomagający skutecznie zarządzać i komunikować się z zespołem inżynierów. Ten temat realizujemy w odpowiedzi na ciężki dla branży IT rok 2023, na który cień położyła fala zwolnień, dotykająca wszystkich – od małych firm po gigantów technologicznych. W dobie obecnych wyzwań to właśnie komunikacja staje się kluczowa. Wysoko wykwalifikowani managerowie, którzy potrafią efektywnie zarządzać i komunikować się z technicznymi zespołami oraz z klientem, to kapitał, który przynosi realne rezultaty.

  Warsztaty prowadzi Radek Smilgin

 • TestingCup - Mistrzostwa w testowaniu oprogramowania dla firm

  Unikatowa oferta, która przenosi legendarne zmagania z aplikacją MrBuggy do siedziby Twojej firmy. Doskonała okazja do zacieśnienia więzi w zespole i wspólnej rywalizacji.

 • Warsztaty "Szkolenie dla trenerów IT"

  Warsztaty, które prowadzi Radek Smilgin, przeznaczone dla osób o wysokich umiejętnościach technicznych i domenowych, które chcą nauczyć się tego, jak efektywnie przekazywać swoją wiedzę w ramach prowadzenia szkoleń. Program warsztatów jest skierowany zarówno do początkujących trenerów, jak i do doświadczonych mentorów, coachów oraz konsultantów, którzy pragną podnieść swoje kompetencje i udoskonalić swoje umiejętności. Warsztaty przenoszą na polski grunt dobre praktyki znane z zagranicznych kursów "Train the trainer", a uczestnicy będą aktywnie uczestniczyć w licznych ćwiczeniach, podczas których będą proszeni o projektowanie szkoleń, prezentowanie materiałów oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów.

Warsztaty dla managerów, trenerów oraz TestingCup możecie zarezerwować, kontaktując się z nami

Mentoring

Po raz pierwszy w oficjalnej ofercie szkoleniowej testerzy.pl pojawia się też program mentoringu. Dedykowane sesje indywidualne, które pomogą juniorom i średnio zaawansowanym testerom rozwijać się w branży. W odpowiedzi na liczne zapytania, mentoring jest teraz dostępny dla poziomów entry level do mid.

Dla seniorów ciągle mamy szkolenie asynchroniczne dla Test Managerów, które jest rozbudowanym doradztwem, bazującym na teorii z ISTQB®. Dwa pozostałe poziomy to:

Co nowego czeka na Ciebie w 2024?

Odkryj najnowsze trendy i rozwijaj się z nami!
 

To powinno Cię zainteresować