11.11 - Dzień wielkich wyprzedaży

11.11 - Dzień wielkich wyprzedaży
11 listopada obchodzone jest w Polsce Święto Niepodległości. W tym samym dniu Chińczycy świętują natomiast Dzień Singla, traktowany także jako Międzynarodowy Dzień Zakupów.

Święto powstało w latach 90. na Uniwersytecie Nanjing w Chinach i dość szybko rozpowszechniło się na kilka innych uniwersytetów. Okrzyknięto je "Dniem Singla", ponieważ jego data - 11 listopada - to 11.11, a więc data z największą liczbą jedynek, które – jak uznano – doskonale symbolizują singli. Właśnie dlatego w tym dniu obchodzony jest tzw. Singles’ Day, a chińską tradycją stało się organizowanie z tej okazji olbrzymich wyprzedaży i promocji w sklepach.

Chociaż Dzień Singla zaczyna być już coraz bardziej popularny na całym świecie, to właśnie w Chinach szukać można w tym dniu największych rabatów i promocji. My postanowiliśmy jednak tej okazji przygotować dla Was niespodziankę.

Każdy, kto 11 listopada prześle do nas zgłoszenie na dowolne szkolenie (lub szkolenia) z poniższej listy, otrzyma od nas zniżkę 10% na jego cenę.

A jest z czego wybierać:

Miejsca rezerwować można poprzez wypełnienie powyższych formularzy. 

Zniżka 10% nie łączy się z innymi zniżkami.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
 

To powinno Cię zainteresować