Nowi trenerzy w zespole testerzy.pl

Nowi trenerzy w zespole testerzy.pl
Tym razem w kadrze naszych trenerów powitaliśmy aż czterech doświadczonych testerów, którzy już czekają na przeprowadzenie z Wami pierwszych szkoleń.

Niezmiennie od lat staramy się zapewnić Wam najwyższą jakość oferowanych przez nas usług i stale ulepszamy stworzoną ofertę edukacyjną. Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu praktycznego warsztatu wykorzystania AI w pracy testera, a teraz zaczynamy współpracę z nowymi specjalistami chętnymi do dzielenia się zdobywaną przez lata wiedzą.

Paweł Mościbrodzki 

Paweł to ekspert od designu, którym pasjonuje się od prawie 20 lat. Zaczynał jako grafik, jednak szybko zainteresował się kwestiami związanymi z użytecznością, aby finalnie związać się na stałe z pracą UX Designera. 

Od dwóch lat prowadzi kursy wprowadzające w tematykę testowania użyteczności oraz identyfikowanie błędów UX. 

Dla testerzy.pl Paweł będzie realizował szkolenie Testowanie użyteczności.

Więcej o trenerze.

Adam Postawka

Adam ma już na swoim koncie doświadczenie w szkoleniu adeptów – zaczynał od wdrażania najmłodszych, prowadząc zajęcia w ramach „Gigantów programowania”. Pełnił też rolę mentora dla początkujących testerów. Aktualnie pracuje w EQ System Technology jako tester, skupiając się w głównej mierze na automatyzacji.

Poprowadzi szkolenia:

Więcej informacji o Adamie.

Michał Zacharuk

Testuje od ponad dekady. Jego ścieżka kariery rozpoczęła się w szeregach testerzy.pl, gdzie uczestniczył w różnorodnych projektach, a także wdrażał do pracy młodszych kolegów. Współorganizował Testing Cup – Mistrzostwa w Testowaniu Oprogramowania, a w międzyczasie ukończył Politechnikę Łódzką, gdzie studiował Informatykę. 

Michał swoją drogę zawodową związał z automatyzacją testów i głównie w tym obszarze będzie prowadził szkolenia:

Więcej o trenerze.

Szymon Wrona

Szymon zajmuje się testowaniem komercyjnie od 8 lat, działa w branży energetycznej i e-commerce. Doświadczenie zdobywał w Sii Poland, Codete, a aktualnie na stanowisku QA Leada w Hitachi Energy dba o wysoką jakość tworzonych produktów i zajmuje się doskonaleniem procesu testowego. Jednocześnie prowadzi też zajęcia na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. 

Implementuje testy automatyczne oraz projektuje testy funkcjonalne i niefunkcjonalne. 

Dla testerzy.pl Szymon będzie prowadził szkolenie Zawód Tester.

Więcej informacji o Szymonie

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie zawodowe naszych nowych ekspertów będzie stanowiło cenny wkład w rozwój umiejętności i wiedzę uczestników naszych szkoleń.   

To powinno Cię zainteresować